jirka F

Doufáte vůbec ještě v ladovskou zimu a pořádnou sněhovou peřinu?

Já teda ještě doufám že aspoň ten měsíc leden a únor aby zabouchali holí(myšleno obrazně)a hned bylo aspoň 1metr sněhu jinak se tohle léto upečeme

Nejlepší odpověď
chachar1922

c) jiná možnost

Už sníh nepotřebuju, je po Štědrém dni.
A tvá odpověď, že se v létě upečem – tak to bych ráda, protože miluji léto a ráda chodím běhat v tom největším vedru. Možná mě někdy klepne no.

Další odpovědi
led

a) ano ještě doufám že začne pořádná zima se sněhem

Předpověď na Leden je mrazivá a bílá

briketka10

b) ne už je to beznadějné v létě se upečeme

Ne po sněhu ani památka a nevím, jestli napadne.

marci1

c) jiná možnost

Snad nějaký ten sníh napadne. 🙂
„Leden 2016 by měl být podle dlouhodobé předpovědi počasí teplotně nadprůměrný a srážkově průměrný až podprůměrný. Sněhová nadílka se očekává na počátku ledna i v dalším průběhu měsíce. Na přelomu druhé a třetí dekády se dají podle empirických dlouhodobých předpovědí počasí očekávat nízké teploty, které mohou místy klesat až k hranici okolo –20 °C.“
http://www.tre­king.cz/pocasi/dlou­hodoba-predpoved-pocasi-na-leden.htm

plavcik

b) ne už je to beznadějné v létě se upečeme

Drap

c) jiná možnost

Ano. A pokud nenapadne letos, napadne jiný rok.

Šidlo

c) jiná možnost

horúčavy, to je moje......

tony2412

b) ne už je to beznadějné v létě se upečeme

planeta se otepluje,sotva zažijeme ještě někdy Ladovskou zimu a v létě budou čím dál větší vedra,hnus.....

da ny

c) jiná možnost

Sníh mi nechybí, na chodnících a silnicích jen překáží ;)
Těm co rádi lyžují apod. ho přeji dostatek, v horských oblastech.

Dismas

a) ano ještě doufám že začne pořádná zima se sněhem

anonym

a) ano ještě doufám že začne pořádná zima se sněhem

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pxfE0SSgjMw

ReHu

a) ano ještě doufám že začne pořádná zima se sněhem

Trochu sněhu čekám.
A ladovská zima bude, ale ne v ČR.

jirka F

ale sníh by právě potom až by na jaře pozvolna roztál dodal podzemní vodu jinak nebude v létě voda tak proto aby pořádně nasněžilo a potom na jaře pozvolné roztávání jinak bude příští léto úplně na suchu.