Avatar uživatele
larios22

Nepracuje někdo z vás v armádě? Pokud ano, jste spokojení? Nevíte, jaká je šance na přijetí v Olomouci?

Zdravím. Na rovinu. Přestěhoval jsem se za přítelkyní do Olomouce. Bydlím tam už asi 8 měsíců , pracuji jako mechanik, nebaví mě to, za malé peníze a z těch peněz přežít je taky bída,když člověk dá 9000 za byt. Napadlo mě dát si přihlášku k Armádě, na pozici řidič. Maji zajímavý platební tarif a výhody, příspěvky a s mým vzděláním s maturitou bych začínal na hodnosti poddůstojníka jako Rotný s docela slušným platem. Právě se chci zeptat, jestli náhodou někdo z vás u armády nedělá a moje otázka zní: Jak jste spokojení ? a jaká je šance že mi vyhoví vykonávat službu v Olomouci ? nechci se stěhovat. Děkuji

Původní neotázka
Dotaz ohledně Práce u Armády

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Přesné informace ti poskytne přímo armáda. S umístěním v Olomouci ti armáda vyhoví, pokud to bude v souladu s potřebami armády. Nikdo tito nezaručí na sto procent i do budoucna.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Podívejte se na stránky AČR https://karie­ra.army.cz/cz/

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Pokud chceš k armádě přistupovat jak k práci, nebude z tebe dobrý voják. V armádě se nepracuje, tam se slouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

A co takhle skutečně pracovat a vytvářet nějaké hodnoty? Ale tak pokud máš dobrou kondičku, baví tě zabíjet jiné lidi a nevadí ti nasadit za zájmy vládců této planety i svůj život…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Zvážit všechna pro a proti by měl při volbě povolání každý sám, (ne)spokojenost jiných není rozhodujícím měřítkem.
Přímo v Olomouci je v Žižkových kasárnách náborové středisko, zajděte se informovat.
Nevýhodou je, že AČR většinu vojenských objektů v Olomouci ruší.

před 2401 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek