pepe88

Když člověk má problém sehnat práci, může do armady a může být za to placen?

Jako voják.

Nejlepší odpověď
anonym

Po psychologických a fyzických testech ano, ale ještě jsou i jiné podmínky. Beztrestnost, plnoletost, občanství a další. Vše ti řeknou na určitých místech. Kdysi to byla vojenská správa.

Další odpovědi
lexx

kritéria přijetí jsou mimořádně náročná, armáda šetří, zrušili i podporučíky, ta hodnost už prostě není

gecco

Ano – může, ale – vojáci už, obvykle, nemají problém sehnat práci i v civilním sektoru – podmínky pro přijetí do armády jsou dost tvrdé…
😉

mosoj

By jsi se divil. Ještě by jsi tu práci rád sehnal.

střevo

Každej normální vůl může jít do armády
tam takový potřebujou
budeš pak zelený pako
🙂

klust

Je to jedna z možností.