Odpovedi18

Dostanu nějaké odškodné po zlomenině nártu při skoku do bazénu?

Jsme na dovolené v Egyptě a při skoku do bazénu se přítelkyni zlomila kost v nártu a byli jsme i v nemocnici. Pojištění jsme, ale spíš by mě zajímalo, jestli dostaneme nějaké odškodné, nebo se zaplatí jen doktoři. Děkuji

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nedá se jednoznačně odpovědět. Možná ano, možná ne. Záleží na obsahu pojistné smlouvy.

Další odpovědi
Arne1

Snad máte v pojistce i úrazovku, ne? Tak si přečtěte podmínky, případně se zeptejte na asistenční lince, zda nebudou zapotřebi ještě nějaké dokumenty.

ivzez

Přečtěte si pečlivě pojistnou smlouvu a všeobecné podmínky
pojišťovny, u níž se partnerka úrazové pojištění sjednala.

nyjono

Jak píše arne1.Jde o to, jakou máte úrazovou pojistku. Nejlépe kontakovat pojistitele.