Dostali se nějací komunisté či obyvatelé pod tímto režimem do vesmíru nebo jim to bylo zakázáno?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… to naše školství je teda pěkně na prd, jestliže se už neučí o našem Remkovi (to jen namátkou) … to víš, první kosmonaut (Gagarin se jmenoval) byl taky z USA, jako všechno viď? … my jsme tady holt žili na stromech …

Další odpovědi
Lamalam

Stanovy komunistické strany to zakazovaly. Každý sovětský kosmonaut byl před letem do vesmíru vyloučen ze strany.

Kepler

Byly to desítky sovětských kosmonautů a pár ze satelitních zemí, vč. našeho Remka. Ti MUSELI být komunisté.

Apostrofe, nevěř Lamalam, zase si dělá pudel!

aliendrone

KDEPAK! Copak vás ve škole neučili, jak jsme za ŽELEZNOU OPONOU byli pečlivé hlídaní? Nemohli jsme ani k sousedům do Rakouska – to snad víš, ne? A teď si pomysli, že by někdo chtěl dokonce až do VESMÍRU!!! Teprve Václav Havel OSVOBODITEL byl první Čech, který obletěl svět (letadlem)!!!

Proboha… jak jen jsem mohl v 89 jásat??

Dochy

Kepler: To sice dělá, ale hezky 😉