Elk

Dostali jste odměnu k vánocům od zaměstnavatele?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano dostali.60 za­městnanců (většinou lidi od 50–60) dostali k 31.12.výpověď­.Sice jsme ji dostali už v říjnu (2 měsíce výpovědní lhůza), ale to nic nemění na faktu, že pod stromečkem mám vyhazov a nikde mě už v práci nechtějí, že jsem starý (ale důchod mi nedají, že jsem mladý).
Takže kapitalismus nám připravuje samé „hezké“ věci.TOTO BY SE ZA SOCIALISMU NESTALO.Sice bych čekal fronty na banány, pomeranče a jiné věci potřebné k Vánocům, ale věděl bych, že po svátcích opět nastoupím do práce.
Tak co je lepší?

Další odpovědi
quentos

To se u nás v práci nemůže přihodit :{/>

Rocker

Dostal, já ve školství i manželka ve zdravotnictví.
Doplňuji:
A nebylo to málo:-)

GM

Dostala jsem 14. plat a různé hmotné drobnosti jako ručníky, vánoční kolekci a firemní večírek…