lexmarc

dostal jsem zakaz rizeni motorovych vozidel na 24 mesicu.zbyva uz 8 mesicu.mam narok na zkraceni nebo zruseni tresu

dobry den potreboval bych pomoc co se tyka te amnestie. dostal jsem zakaz rizeni motorovych vozidel na 24 mesicu.zbyva mi uz 8 mesicu .mam narok na zkraceni nebo zruseni tresu.k tomu mam i pokutu kterou zplacim.pokud o tom neco vite,napiste,nebo kde bych o tom mohl neco zjistit.dekujiiu?

Nejlepší odpověď
huxa

nic takového se amnestie netýká!!! ditě někam všichni, ožralé to chce řídit, ale potom byt 2 roky bez řidičáku a platit pokutu už ne…

Další odpovědi
cukrar

Můžete v půlce požádat (tedy jeden den po polovině trestu) o upuštění od výkonu zbytku zákaz řízení.
Ne vždy bude vyhověno, ale možnost tu je.
Proč jste již nepožádal? S amnestií to nemá nic společného.