ten který je

Dopravní uzávěrka.

Nevíte prosím někdo zda je průjezdná silnice mezi sjezdem z D1 ze směru od Prahy přes Humpolec do Havlíčkova Brodu?Není tam nějaká uzávěrka nebo objíždka?Příští týden tam mám cestu.Děkuji.
Doplňuji:
Kiljo díky,já to říkám pořád že ptát se zde je na houno a že Google je nejlepší.Mohlo mne to napadnout dřív.:-)

Nejlepší odpověď
anonym

A co se třeba zeptat strejčka Googla, jeden z možných odkazů…

Zdroj: http://doprava.kr-vysocina.cz/u­zavirky

anonym

Nezdá se ti, že si nějak protiřečíš?
Právě jsi obdržel praktický odkaz a přece jsi nemohl vážně očekávat, že si tu někdo bude vést soukromě rozsáhlou databázi, kterou už mají profesionální weby k tomu určené.

Sůwa

To by se vlastně dal server odpovedi.cz zrušit úplně, protože téměř všechno se dá někde najít, nejen na Google. Jenže možná tu mohl mít někdo osobní zkušenost a ta bývá od reality občas dost odlišná.
Heslo : kritizovat, kritizovat, kritizovat

anonym

ad Sůwa – otázka je legitimní stejně jako odpověď s autentickým odkazem.
Doplnění a uražené uzamčení otázky vzápětí je už v rozporu s asertivním záměrem Odpovědí.
Dotaz zněl „někdy příští týden“, co je platné, že tam někdo projel, zítra to může být úplně jinak.
Je to totéž jako kdyby se někdo ptal „Poraďte jak se dostanu MHD někdy k večeru a možná o víkendu z hotelu "X“ na ruzyňské letiště".
Přece mu nebudu psát, že já tam dojel před týdnem ráno za 55 min. s určitými přestupy, ale dám mu link na DP, „vyhledat spojení“ a tam si každý najde autentickou vlastní trasu kdykoliv on line, včetně momentálních výluk a objížděk.
A tyto užitečné odkazy jsou i ošetřeny v kodexu, stačí jen umět číst.
ad aramah – v podobných případech je osobní zkušenost platná asi jako psovi zimník (nebo taky kapsa).

aramah

Sůwa souhlasím.
Nejvíc se mi líbí nováčci jak rychle se aklimatizovali,to je odkaz za odkazem ale své zkušenosti veškeré žádné.

anonym

Nevím, na co narážíš?

aramah

Nenarážím na nic a na nikoho.Ale mám zkušenost že navigace mě dostala ne jednou do problémů.A tak když se (ten který je) zeptá jestli tam není uzávěrka,nebudu mu dávat odkaz.Neb nemusí to být aktuální.Toť vše.

anonym

aramah: nemám komentář, neb zlatí jsou hold zasloužilí zlatí. Howg

ten který je

Minulý týden jsem jel trasu Praha-Pelhřimov a mezi touto trasou bylo značení že je objíždka,ale provoz fungoval po vyfrézované silnici beze změny.Oprava má probíhat i mezi Humpolcem a Havlíčkovým Brodem.Šlo mne o čerstvou aktualitu a zda se dá i přes opravu projet,byt za ztížených podmínek.Už se na nic ptát nebudu.