Doporučíte mi nějakou vědmu,kartářku,kte­rá by nahlédla a zjistila "kdo a proč " ?!

Doplňuji:
Ocko,pokud znáš odpověď,sem s ní,protože se nebojím a na 100 % bych ji zveřejnil. Někoho kryješ,když mne nabádáš k tomu ,abych nechal „některé věci“ nechal spát a nešťoural v nich ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Já ne. Podívej se do kávové sedliny.

Další odpovědi
Mapel

Pošli 5.000,– a vyvěštím ti cokoliv.

anonym

Barbakane, už to tu zaznělo – jedno sezení za pětistovku. A Ty by ses nebál, kdybych na Tvůj dotaz našla odpověď? Mám za to, že bys ji tady asi potom nezveřejnil. Některé věci je lepší nechat spát a nešťourat do nich.
Jinak mají dobrodějky z drbárny v diskuzi pravdu – mám živnostenské oprávnění i své stránky na netu. Tolik moje karty.
Pokud chceš vědmu, tak si zadej dotaz do vyhledávače. Najdeš tam spoustu odpovědí, takže lze konstatovat, že jsi položil opět další zbytečnou otázku. Ty neumíš pošimrat pod bradou strejdu googla?
Doplňuji:
Doplnění je stejně zbytečné jako celá otázka. Barbakane, pokud někoho chráním, tak Tebe samého. Pokud chceš vědět před kým, tak se na tu otázku podívej znovu a pochopíš to (alespoň doufám).

anonym

jestli vam jde o vyklad ( nevim kde bydlite vy ) , ale ocko psala, ze v Turnove. tak si zkuste dat do vyhledavace : vyklad karet Turnov

annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kartarska-zalezitost#dis­cussion

Kartářská záležitost

Odpověděla tehdy ocko:
Bolaku, na přímou otázku dostaneš přímou odpověď:
Mí klienti mi na karty nesahají (tohle dělá každý kartář podle své metody, já si do svých obrázků nenechávám zavléct cizí energie).
U mne se dozví klient, co ho čeká od okamžiku, kdy u mne sedí, do tří let (zase se jedná o každého kartáře individuálně). Někdy ale karty řeší kratší úsek, třeba jen ten 1 rok, nebo dokonce jen půl roku.
Teoreticky vzato by při stejné osobě měl dát opakovaný výklad stejný význam. Kdysi, když jsem se vykládání učila, jsem si to vyzkoušela. Vyšlo to stoprocentně s tím rozdílem, že u některých bodů další výklad podrobněji „rozvedl“ výklad předchozí.
Chybu děláš v tom, že si z těchto věcí děláš blázny. Já se o tuto schopnost nikoho neprosila a kdyby mi před 8 lety někdo řekl, že budu vykládat karty, tak bych se mu vysmála. Nejsem guru a neberu tuto záležitost jak mystickou. Pokud máš problém a chceš se objednat, napiš do interní pošty. Sazbu mám 500 Kč za jedno sezení a jsem oficiálně registrovaná. Neboj živnostenské oprávnění mám.

Doufám, že jsem uspokojila Tvou potřebu nahlédnout mi pod pokličku.

Ale nevím, zda má svou oficiální stránku.

briketka10

http://www.eta­rot.cz/vyklad-karet/16
našla jsem je to asi oficiální stránka..

anonym

Jo pane,to Dr.Axl tam musí být pečený vařený a určitě má učňovskou slevu.

anonym

A co v té sedlině asi vyčtu,co ?!

anonym

v sedline ne ! bolak jednou psal, ze ma kristalovou kouli … ! :)

anonym

No jo,ale bolak se záhadně ztratil.

anonym

jee ! ze by v tom mela … prsty ( karty ) ?? :o
v tom pripad budu druha na rade .. !!

anonym

Moje milá Iv, chybím Ti já nebo něco jiného? Bohužel, mně nechybí ten škvár, kterým jste celkem slušné stránky zahltili (vykám zde proto, že v tom rozhodně nejsi sama). Bolaka jsem nesežrala a nehodlám pozřít ani Tebe. Obávám se, že by to nebylo chutné ani stravitelné sousto. Zvláštní… nakouknu po tak dlouhé době a vývoj tu žádný nevidím. Jenom tupost rozkvetla ještě více, než dříve. Je dost ubohé dělat si blázny z něčeho, čemu nerozumíte, ale chovat se rozumně tady asi není dáno těm, kteří mají neustále touhu do něčeho se strefovat (že by za tím byla vlastní omezenost, hloupost a nebo jenom neschopnost něco pochopit nebo akceptovat?). Jen tak pokračujte. Možná se přece jenom dočkáte zázraku a přiznáte si, co Vám tak neskutečně vadí.

Naštěstí není mým životním snem a potřebou zabíjet svůj drahocený čas nesmyslnými hádkami a tahanicemi.

Víš vůbec jak je krásný život? Zkus se někdy podívat kolem sebe.
Hezký adventní čas a příjemné prožití Vánoc. Tvoje očko

anonym

:) moje mila, zlata , ocko, vzdyt vy pisete neustale pod Hladou, tak co mi tady vykladate, ze sem nechodite ?
ja mam lepsi karty , z tech jsem to vycetla . :)
vy vykladate z pexesa bolka a lolka a ja z kremilka a vochomurky .. ! :)
tak vam take preji hezky advent .. vam, hladovi, i Klubru .. a tesim se zase nekdy na chat s vami .. !
:) -iv-

anonym

Žabulko moje zlatá, kdeže loňské sněhy jsou? Hladovi bude třeba napsat asi do jeho IP. Můj syn ví, že jsem sem s výjimkou téhle stupidní otázky už hezky dlouho nestrčila nos a že nemám tu potřebu ani nadále. Přiznám se Ti, že jsem se těšila, že konečně napíšeš něco rozumného. Opět jsi nepřekvapila a já zase budu na ten zázrak čekat dál. Ale nevzdávám to. Stále věřím v lidech v jejich lepší vlastnosti, takže takový dílčí nezdar mne rozhodně nezvyklá.
Pokud kolem sebe hodláš dál plivat své jedovaté sliny a uvádět fantasmagorie jako zaručené zprávy, posluž si. Ivuško, mně to totiž opravdu nevadí. Ty si myslíš, že tím něčeho dosáhneš a mně je Tě jenom líto. Projevy ubohosti mne ještě nepřimněly, abych jejich autorům odpovídala ve stejném duchu.
Děvče, nekaž si přicházející svátky zbytečně zlou a negativní náladou. Byla by věčná škoda zalknout se vlastní hořkostí. Zpytuj své svědomí, z čeho vlastně pramení ta Tvá útočnost vůči mně? Až to pochopíš, možná Ti dojde, co Tě tolik irituje. Potom možná přestaneš hloupě plácat a začneš se chovat jako kultivovaná a rozumná žena – podnikatelka. A ta by měla uvádět jako zaručené informace, které má řádně podložené.
Pozdravuj si koho uznáš za vhodné a piš si pod kým chceš. Jen ten, kdo sám dělá levoty, podezírá z nich druhé.
Hezký večer. Ivuško, mám jiné starosti a také jiné záliby. Na dohadování se zde nemám opravdu ani chuť, ani čas. Tak nějak při těch místních přestřelkách dávám za pravdu „mužskému“ názoru, že „žena = slepice“. Na vyšší úroveň než na slepičí kdákání totiž to chatování nedorostlo.
Budeš mít zase delší čas pokoj a neboj, hlada si píše sám své názory. Není odkázán ani na můj počítač, ani na můj intelekt. Dokonce i rozum má svůj vlastní. Asi by ho urazilo, že mi podsouváš autorství jeho příspěvků. Tak si na tom chlapec dával záležet, a teď takový nesmysl. Fuj, styď se. Buď si jistá, že já si nepřipisuju autorství druhých lidí a ani bych nechtěla, aby to bylo opačně.
Hezký večer. Tvoje očko.

anonym

ocko, ja na ty vase prihlouple romany nemam ! :)
ale muzete me pochvalit – docetla jsem az do konce. :) .. ja bohuzel nemam ve svem okoli muze , kteri nazyvaji zeny – slepice … to mozna nazyva nekdo doma vas , ale ja bych s nikym takovym nezila .. :(
kazdy jsme ale jiny … :)
vykladejte si bolka a lolka … , ale nezapomente si se mnou obcas zachatovat. ! :) ja se tim bavim a chuchvalec nenavisti a neustale buzerace bych doporucila vyzvracet radeji vam .. :)
.. ted odjzdim na sluzebku, ale zitra vecer nakouknu .. a kdyz nic, tak ja se vam , az se mi bude styskat zase pripomenu a vy jiste zrovna " nahodou " po te dlouhe dobe nakouknete na odpovedi. ! :)

  • iv-

anonym

P.S. ja jsem hajzl baba, tak z toho sveta moc nevidim .., jen zachodova prkenka … , v tom vam musim dat za pravdu. :(
.. ale jinak mate obrovske stesti : " ze jste tedy nakoukla po tak dlouhe dobe " :) ..a zrovna, kdyz byla " rec " o vas .. ! :))

johana 56

iv, i obyčejné záchodové prkénko může podle toho,jak vypadá, o světě mnohé naznačit.

anonym

nektera zachodova prkenka bych ale nemyla ani za tu petikoronu ! :)

johana 56

..právě tak to bylo myšleno,snad se nebudete zlobit,že vám tady do toho kecám bez dovolení.

anonym

nene .. jen si nechte poradit od profesionalky .. ! :) …
tedy – myslim : hajzlprofesionalky ! aby nedoslo k omylu ! :)

johana 56

díky,stejně by mně ale zajímalo,proč se všichni chlapi cítí při čtení novin nejlépe právě na „hajzlíku“!?

anonym

to je jasny .. ! protoze tam je nikdo " nebuzeruje " ! jedine tam maji klid ! :)

led

Veď preto sa tomu aj hovorí „kultúrna miestnosť“, „čítareň“ pani knihovníčka -iv-, vlastne, ako sa správne povie pracovníčke v čítárni?

anonym

nojo led, ale co kdyz chteji chodit do te "knihovny " oba ? :)

johana 56

To zní zajímavě.Asi neprozradíte,kde bych takový čtenářský koutek pro dva našla (i s tím druhým…)?

annas

Ad iv, je zajímavé, že když někdo napíše odpověď, je to v pořádku, ale když ji další okopíruje, vloží odkaz, že podobná otázka byla, tak jde o drby. Viz můj odkaz – Kartářská záležitost.

V jiném případě o vulgarity a urážky.
Když dva dělají totéž, není to totéž.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-vlastne-existuje-tenhle-server-10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ztraceny-doklad-k-reklamaci

anonym

an., to ja mam jiny " problem " ..
me jeste pobavila ocko, ze ona by si byla schopna od Barb, vzit za " jeji vesteni " a odpovedi na jeho otazku : " kdo a proc " vzit 500 kc .. !! delala by, ze " zdroj " vyvestila, ale pritom se vse dovedela od neDr ! … tak to me ta moje blba hlava fakt nebere .. doufam, ze ji kamos da opet avizo a ocko se mi vrati na chat !
a pak ze jsem jen ja pavlacova drbna .. ! :)

  • iv-