lozenkar

Proč gynekolog opouští místnost když se svlékáte?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nechce se dívat na kalhotky s hnědou čárkou vzadu :D

Další odpovědi
Edison

Já nevim. Ke gynekologovi nechodim.

Ale pokud se u gynekologa svléká někdo jiný, třeba žena, tak třeba aby mu nehrála sriptýz… Ono to může souviset s citlivým přístupem k možnému jistému studu.

led

Chce sa nechať prekvapiť.

led

Edison, už je po Silvestri!
„Ale pokud se u gynekologa svléká někdo jiný, třeba žena,“ Doteraz som si myslela, že gynekológ je ženský lekár:
„Gynekológia je odbor medicíny, ktorý sa zaoberá prevenciou, diagnostikou a liečením všetkých organických a funkčných porúch reprodukčných orgánov ženy.“
No asi tá rovnosť prišla aj do medicíny… 🙂

Edison

Já vim… To ta otázka, to, jak je položená mě vyprovokovala… 😁