Jaký je život? Je to kámoš nebo hajzl?

Nejlepší odpověď
mosoj

Život je fajn, hajzlové jsou lidi.

Další odpovědi
Drap

Kámoš

jirkajirka

Jak si usteleš tak si lehneš!!!

Nazdar Bazar

Budhisté mají jasno, život je utrpení. To jen my v naší civilizaci se s ním snažíme skamarádit.

NikkiHeat

Dnes jsem ležel na zahrádce vedle bazénu, poslouchal jsem docela dojemnou muziku, koukal jsem na nebe na mráčky a najednou jsem měl takříkajíc étérický pocit.....a zjistil jsem že má duše je uvězněna v mém těle a měl jsem svazující pocit. Takže jsem na světě nejspíš za trest a proto je život hajzl )))

anonym

Nazdae Bazar, si vúl, budhisti jsou vyrovnání lidé, hledají a nacházejí rovnováhu duše a těla.

marci1

Život je dobrý kamarád. Když lidé nadávají na život, je to téměř vždy proto, že od něho žádali nemožné věci. 🙂

anonym

nějak mi uniká smysl.