Avatar uživatele
zjentek

Dokážete vlastními slovy popsat manévr, který provedl řidič vozu, pořídivší obrazový záznam?

…Bo já tady trocha tápu>>> https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/svedek-natocil-nehodu-na-d8-do-auta-v-protismeru-celne-narazila-dodavka-40342670#dop_­ab_variant=1&dop_req_­id=JqnPDQDYzDg-202011191705&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=3&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
_____________­___________

Dochy, no právě! (; A to bezprostředně poté, kdy mu ve vysoké rychlosti vlítla do cesty dodávka. Tak to prostě s ledovým klidem provedl, jak popisuješ, sice si trocha zaklel (bo píp), ale bezprostředně v klidu zahlásil „a je to“, zatáhl ručku, bo to se při parkování vyplatí… normálka, no problemo, to umí každej. (;

Osobně si myslím, že neudělal vůbec nic a že „to samo“. Jaká míra štěstí ho potkala, si teprve uvědomí za pár týdnů. Měli by ho kanonizovat. Coby osvíceného, protože teď je! Ale třeba se pletu (snad přijde aliebdron a vnese více světla z pohledu nadpřirozeného, smrtelníkem nevnímaného. (;)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1254 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Řekl bych že šikovně prokličkoval mezi troskama a vypadá to že nic dalšího nerozbil, nikomu neublížil zaparkoval a snad šel zachraňovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Já myslím, že reflexivně začal brzdit a zároveň uhýbat vpravo. Dodávka po nárazu pokračovala naštěstí jeho směrem. Když pak viděl, že se hrne vpravo před něj, tak udělal „myšku“ doleva. Podle mě žádná velká věda, víceméně vyplynula ze situace. Že to není zmatkař, to je jasné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

„jednou z vyšetřovacích verzí je, že jedno z aut vjelo do protisměru“ Řekl bych, že po zveřejnění tohoto záznamu to není jedna z verzí, ale prokázaný fakt …

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo no… (; … též dobré (;

před 1252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Vrátilo bobíka do místa „parkování“ svodidlo? Co myslíte?

před 1254 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek