Hufnágl

Dodržují bezdomovci v noci zákaz vycházení?

Nejlepší odpověď
marci1

To ještě nevíme. Zjistíme to až po 21. hodině. Beztak budou raději zalezlí v pelechu s krabičákem. 🙂

Další odpovědi
ivzez

To je dotaz na PČR. Řádní občané dodržují vládní opatření, proto
nemohou po 21. hodině kontrolovat dodržování zákazu bezdomovci.

annas

Včera večer ve zprávách (28/10) byly záběry z některých měst, v nichž policisté procházeli kolem půlnoci ulice.

Šlo o první den zákazu, ale bezdomovci v jednom městě, název jsem neregistrovala, nařízení neřešili, pohybovali se i v noci. Policisté je zatím jen napomenuli.

Možná v dalších dnech se „procházet“ nebudou.

da ny

V tuto roční dobu, jistě i bez vládního nařízení.
Kolem páté hodiny ranní a po 22. – 23. h bezdomovce nikdy, u nás vidět nebylo ;)
Pročpak by nyní měli měnit své zvyky .

zjentek

Všichni, jenž mají bydlišťata na městských radnicích, si mohou chodit, kam se jim zlíbí, neboť nejsou vázáni na žádný domov, čiže jsou doma tam, kde zrovna jsou. Zní to logicky, ne? Asi tomu tak bude. (;

Pepa25

Noční vycházení je zrovna jedno z těch méně smysluplných. Nebo někdo tušíte, kam jeho autor směřoval?

ivzez

Napadá mne jenom snaha omezit počet mejdanů v bytech apod.

JájsemRaibek

marci, to bychom už mohli vědět, z logiky plyne, že nařízení začalo platit od půlnoci 28.10., tedy z 27. na 28.10., takže zákaz vycházení byl pro dnešní den již od 0:00 do 5:00 (resp. 4:59).
Až od dnešního večea platí od 21:00 do 5:00 na další dny.

ivzez

Marci1 přece nemohla kvůli kontrole bezdomovců zůstat tak dlouho vzhůru,
natož ještě sama opatření porušit!!!