uznevim8

Dodavatel el.energie

Tohle téma už tu bylo, ale přesto.. Jaký je váš dodavatel el.energie? Má někdo zkušenosti s RWE nebo EON? Jaký máte názor na CEZ?

Nejlepší odpověď
Drap

Změnil jsem elektřinu i plyn. Přešel jsem od RWE k EONu

Další odpovědi
anonym

Jaký mám názor ? Určitě to nenapíšu,proto že by mi někdo otázku smazal a bonzl adminovi!

dudu

U společnosti E.ON odebírám na dvou místech /byt a chalupa/ elektřinu a mám s ní od roku 2009 uzavřenu smlouvu na tzv. fixní, čili stálou sazbu – spokojen.
Od RWE pak odebírám na stejných místech plyn. Fixní sazbu jsem sjednal nedávno, takže např. příští rok se nám cena tohoto média nezvýši a jako dárek jsme obdrželi varnou konvici. Takže také spokojenost.

Dominno

my odebíráme od Armexu a s cenou i jejich přístupem jsme nadmíru spokojeni oproti dřívějšímu dodavateli je to neskutečný rozdíl