Outsider

Nemáte někdo zkušenosti se zateplováním pur pěnou ve spreji, případně jakou?

Prosím nemá zde někdo zkušenosti se zateplováním pur pěnou ve spreji, případně jakou? Dekuji za názory či podněty.

Odpovědi
rrihamirek1

doporucuji zmenit zneni otazky, jinak vas mistni komunita rozkouse

WalterBishop

Mě by zajímalo, kolik % tepla se díky tomuto spreji uchová v místnosti.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy