Dobrý den,prosím o vysvětlení mého nálezu

Incip. osteochondrosa. Posun obratl. těla L5 vůči S1 ventrálně o 4 mm, při spondylolýze oblouků L5 se sek. arthrot. změnami, s „obnažením“ MO ploténky. Pravé foramen volné, stenosa levého foramina -osteofyty a výhřezem ploténky 5–6 mm s tlakem na kořen L5 vlevo.
Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

A vy jste si nenechal/a/ říct co vlastně vám našli? To mě zaráží ,že lidé nevědí co jim je když jdou od lékaře…já se tedy vždy zeptám co se při vyšetření zjistilo…
jistě tu někdo vysvětlí ,ale zajímat byste se měl/a/ hned u lékaře

to jen můj názor

Další odpovědi
www

Tvůj lékař ti to rád a hlavně přesně objasní, my ne.
Něco málo najdeš také zde.

Zdroj: www.google.com/m?q=In­cip.+osteochon­drosa&client=ms-opera-mini&channel=new

aramah

No výhřez ploténky.
Asi půjdete na operaci:(

Vaše lékařka Vám to vysvětlí, musíte se ptát okamžitě na místě.