Karen

Dobrý den můžu mít řidičák na auto od 16

Nejlepší odpověď
WTLS

Jak se to vezme, jedná se o řidičák skupiny A1
Tedy o objemu motoru do 125cm³
POUZE PRO MOTOCYKLY, jejiž průměrná rychlost je cca do 130km/h
Auto je pouze od 15+ skupiny AM, maximálka 45km/h, cena 450.000kc,brzdi to provoz, z kopce můžeš dostat někdy i 55km/h.
Nebo potom auto od 18+ ← nejlepší volba :)

Jesli máš 450k na auto + 7,500~14,500 na řidičák a chceš poslouchat nadávky a uhybani co nejvíce nakraj, ať tě předjedou, je AIXAM právě pro tebe :)))

Další odpovědi
Kepler

Jen na moped auto s obsahem do 50 ccm. Díkybohu!

Rokio

Nikoliv.

cukrar

Na osobní automobil určitě ne.

Skoda_lover

Vím, že je trochu pozdě na odpověď, ale ano, skutečně to jde v rámci výuky předmětu „řízení motorových vozidel”na středním odborném učilišti.
Získáš tak po složení zkoušel a absolvování jízd řidičský průkaz, ALE nebudeš moct usednout za volant, dokud ti nebude 18 let.