Marek199

Je mi 13 let, bydlím ve Šternberku a sháním nějakou brigádu do konce prázdnin nebo i o víkendu. Poradíte?

Hledám brigádu od 13 let ve Šternberku Olomoucký kraj potřebuji si vydělat nějaké peníze ----

Dobrý den je mi 13 let bydlím ve Šternberku Olomoucký kraj a sháním nějakou brigádu do konce prázdnin nebo i o víkendu

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Nemáte ukončenou základní školní docházku, . ani věk 15 let.

To jsou základní podmínky brigády pro nezletilé.

https://www.vim­vic.cz/clanek/bri­gady-pro-nezletile-deti-mohou-nezletili

Další odpovědi
Dochy

Obávám se že ve 13 máš s brigádou smůlu, naše zákony to až na pár vyjímek nepovolují.