Michal555

Jaké jsou podmínky pronájmu silnice?

Dobrý den, mám silnici vedle domu, která míří k JZD. Tato silnice je využívána družstvem už nějakou dobu. Silnici udržuje obec, i když je naše. Zajímalo by mě, jak by se s nimi dalo domluvit na nějakém nájmu, protože před časem jsem se o to pokoušel a nebyla s nimi řeč. Bylo mi taky řečeno, že silnici nemůžu zavřít, že se jedná o pozemní komunikaci. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Drap

Můžeš se pouze dohodnout. Přinutit uživatele se ti nepodaří a zavřít také nemůžeš.