pinkaew

Jak dlouho trvá převod peněz mezi dvěma různými bankami, byly-li odeslány kolem 13. hodiny?

Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho trvá převod hotovosti z Komerční banky do České Spořitelny. Penize odeslány včera kolem 13. hodiny. Dekuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Dnes budou připsány na účet ČS.

Další odpovědi
quentos

Oproti minulosti se to zrychlilo. Měly by dorazit během dneška (v rámci jedné banky bývají připsány ještě týž den, jde-li o převod mezi dvěma různými bankami, pak bývají připsány druhý den).