marie13

Poradíte, jak vyřešit problém s prodejem auta, když kupující nedodržel všechny náležitosti? Vice v popisu.

Dobrý den, Mám takový problém. Před pul rokem jsem prodal auto, jen na kupní smlouvu a na plnu moc , bez přepisu a bez odhláške. Jenže on to auto nenahlasil,mne prichazeji pokute a ja Mám kupní smlouvu. Co ted? Díky za dpověd

Dobrý den – není otázka. V nadpise je napsané Položte novou otázku.

Odpovědi
Schluker

Bylo jiz opakovane zodpovezeno. Pouzijte vyhledavani.

Alesh

To je taky nápad, nejsi první ani poslední. Poučení propříště. Když jsem prodával auto vloni, hned jsme dělali spolu vše, evidenčku, přepis, odhlášení na pojišťovně a mám klid.

cukrar

Musíte kupce donutit k přepisu.Jinak vozidlo nepřepíšete.