led

Do uzavření volebních místností zbývá už jenom 5´. Stihli ste hodiť svoje hlasy za svojich kandidátov?

nebudem sa pýtať na mená a strany. Ani nechcem, aby ste písali, koho ste si vybrali. To je vaša súkromná vec. Voľby sú vraj tajné, tak nech tajné aj ostanú.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Muehehe, ne že bych se styděl volit sám sebe (coby nejskvělejšího, nejkrásnějšího, nejúžasnějšího etc. kandidáta), ale nějak prostě nemám rád publicitu, to zaprvé. A zadruhé – JAK bych se mohl až natáhnu ráfy hrdě postavit po boku svých předků coby darmožrout a parazit? ;) :D :D

Ale přiznám se, že včera jsem byl i ve volební místnosti. Odvážel jsem známou, která byla členkou volební komise. NJN, taková je doba, že ženská potřebuje kdejakou brigádu a těch pár fufníků co za to dostane je pro ni rozdíl, mezi „všechno poplatím“ a exekucí. :(

Ať žije PRAVDA A LÁSKA, která již „zvítězila“. ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

Myslíte jako jít volit smějící se bestie? No, já bych i šel, jenže později bych se za sebe musel stydět a to se mně nechce (až ten, koho zvolím začne v praxi předvádět, co dokáže).

Viktorie II.

Volila jsem už včera a nestydím se za to, že jsem volila Hnutí ANO do zastupitelstva. Kandidátku do Senátu budu volit příští týden.

P.S. To, že tu není více příspěvku je dáno tím, že by to byl přímý zásah do soukromí.🤣

cappuccino

Ano, stihla jsem, mam odvoleno!!

Pepa25

Všude volby tajné nejsou: třeba v jiské zemi se hážou hlasovací lístky bez obálky do průsvitné urny, aby byly všechna ta „Da“ dobře vidět. A není to prý, tady máme fotku: https://radios­putnik.ria.ru/20220924­/gollosovanie-1819138035.html

zjentek

Pětadváca, setkal ses někdy s pojmy podvrh a konspirace také i tam, kde ti to absolutně nevyhovuje a odporuje tvé podstatě, čili tvé existenci jako takové, potažmo smyslu tvého bytí? 🤷‍♂️