dust8

Do kterých zemí ještě nedorazil covid?

Koukám na světovou mapu a skoro nic nezasáhnutého nevidím.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Třeba k Eskymákům.

Další odpovědi
led

„Do kterých zemí " jednoznačne aspoň zatiaľ z Antarktídy nie je hlásený žiadny podozrivý ani už nakazený.
Zeme, ktoré geograficky sú odlúčené od sveta civilizácie,
zeme, kam sa nedostali "nakazené kvapky s COVID19“ ani sekundárnym prenosom napríklad v amazonskom pralese, v oblastiach Centrálnej Afriky a podobne

Kepler

Je už i v Grónsku, ale zatím není na Špicberkách, Nové Zemi a dalších arktických ostrovech. Možná i na jiných ostrovech v Tichomoří (Oceánii), Indickém oceánu a tak. Zkrátka všude, kde neexistuje příliš častý kontakt se světem. No a samozřejmě v Antarktidě. Snad ještě není na ISS.

Pepa25

Ze samostatných zemí už jen Tadžikistán, Botswana a Jižní Súdán …