Do kterých zemí exportuje automobilka Hyundai své automobily?

Zajímalo by mě,Do kterých zemí exportuje automobilka Hyundai
Motor Manufacturing Czech a Kia Motors Slovakia své automobily(i20,i30,i­x20,ix35,i40,Tuc­son,Venga,Ceed aj…) děkuji

Odpovědi
hapiky

Hyundai je něco jako naše nevlastní automobilka a dělá nefér reklamu. Ať si vyváží kam chce, mě je to jedno. Nejsem proti ní, dává nám práci, ale není to moje srdeční záležitost, už pro ty vztahy zaměstnavatel-zaměstnanec.

Edison

Zkuz tiskové oddělení společnosti. Jistě Ti to rádi sdělí. Nebo možná to najdeš i na jejich stránkách.

HZK

Po celé Evropě řekl bych.

Edison

HZK… Promiň, ale to by moc nevydělala. Evropa je auty přeplněna, to není trh.