Malvína

Do jaké míry je nutné řešit nahlašování?

Už to tady čtu x-tý den. Stále dokola jedno a to samé. Chápu, že někteří jsou namíchnutí, ale proč to neřešíte s adminem? Třeba by udělal pořádky. Nesympatie a neshody si můžete řešit vnitřní poštou.
Nevím, mně osobně zmizela za celou dobu jediná odpověď, tak těžko říci, jak bych k tomu přistupovala, ale nebuďme jak malá děcka. Celé toto je velmi vyhrocené a ve finále je to podnět pro některé, aby ukončili svou činnost zde. A že se jedná i o kvalitní – zlaté – uživatele, kteří zde byli opravdu přínosem.
Vím, že to není otázka vhodná na tento web, ale zamysleme se každý nad sebou. Svět je už tak v mnoha směrech ošklivý, proč si dělat zle i tady.

Mějte fajn čtvrtek.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Není to třeba řešit vůbec. Osobně pokládám otázky zřídka a odpověď jsem měl nahlášenou zřejmě jen jednou, kdy jsem odpověděl slušně, ale fakticky jsem tazatele dvou odpovědí asi trochu zesměšnil, tak to neunesl. Body neřeším vůbec, nesmyslné otázky ignoruju. Co mi vadí, jsou spíš nesmyslné odpovědi.

Další odpovědi
ten který je

Obávám se,že ti největší křiklouni ohledně nahlašování,budou po dosažení zlaté úrovně těmi největšími nahlašovateli­.Jejich oponenti budou všichni co s nimi nebudou souhlasit a drze projeví opačný názor.Není to pouze záležitost tohoto webu,ale celé dnešní společnosti.Bohužel platí nepsaný zákon,že kdo není mladý je automaticky komunista,který nechápe dnešní nový báječný svět.Kvůli opačnému názoru bych nikdy nikoho nenahlásil,nahlásil jsem zde jen reklamní spamy a jednoho sexuálního zvrhlíka – pedofila.

Kepler

Jádro pudla je v tom, že se tomu admin nevěnuje a tak si nahlašovatelé bonzují a skrývají příspěvky, jak se jim zachce. Byly doby, že admin neoprávněně skryté příspěvky vracel, dokonce i na prvním místě. To ale moc dlouho netrvalo. Takže skryté příspěvky se prakticky rovnají vymazaným příspěvkům. Už jsem o tom psal mnohokrát, ale já si srandu nenechám kazit a takové blbiny už ignoruju.

annas

Myslím si, že by se někteří mohli zamyslet, že chyba není vždy „v mazalovi“, jak mnozí dotyčné nazývají, ale i v nich. Proč přiznat chybu, když je lepší osočovat jiné …

Je pravda, že pohled na otázku je subjektivní, takže proč hned stahovat kalhoty, když brod je daleko … Určitě se našli tací, kteří nahlašovali záměrně. i takoví jsou či byli zde uživatelé.

Včera jsem uvedla, že dotyčný nevložil odkaz, porušil autorská práva, i když jsem vložila odkazy na obrázek. Dělal si z toho legraci podle vloženého YT..

Pachatel je ten a ten, jsou to domněnky, často neoprávněné nařčení. Druhá skutečnost je, že zde panuje lhostejnost, chybí tolerance k názorům jiným, to v minulosti nebylo, i když ani tehdy to nebyla procházka růžovým sadem. .

Navíc tazatel nepoděkuje ani za odpověď. On je přece „pán“, tak hledej, odpovídej, proč bych se namáhal.

To, že někdo nepřizná chybu, ale hází vinu na druhého, a dokonce ho nazve veřejně „hajzlem“, se také stává. Domněnka vede ke lži. Kde je slušnost? Přitom šlo o nepravdivé a neoprávněné obvinění …

Dokonce v tomto případě zasáhl admin.

Mnozí by byli překvapeni, o koho šlo. Takže není zlato, co se třpytí.

Jenže se zde admini dost často mění, každý má jiný pohled na dodržování pravidel.

To, že se mně také leccos nelíbí, ale zůstávám, vede k tomu, že se musím vyrovnat i s občasnou nespravedlností. Ale věčně tady určitě nebudu, každý je nahraditelný, někdy méně, jindy více. .

„Bez tolerance se náš svět promění v peklo.“ — Friedrich Dürrenmat

Zdroj: https://citaty­.net/temata/to­lerance/

Myslím se, že na internetu už to „peklo“ je.

ivzez

Já sem teď chodím méně, tak mi toho dost uniká. O skrytých otázkách či odpovědích se dozvídám jen z podobných dotazů.

Odhaduji, že se za toho 3/4 roku, kdy jsem tu nebyla
asi moc nezměnilo, takže asi stále mizí i příspěvky, jež
nic neporušovaly.

V takovém případě chápu roztrpčení tazatele či autora.
I to, že se tu někdo, kdo tu není moc dlouho, takto zeptá.

Problém je v tom, že řešit se to dá jenom s adminem,
který často nereaguje (nebo reaguje se zpožděním).

anonym

Nene, zkus pochopit princip a myšlenku naší kritiky. Jde o to, že se zde kolikrát nahlašuje otázka, která není v rozporu s kodexem, ale vadí uživateli, který bez jakékoliv odpovědnosti ji smaže, bez komentáře a bez jakéhokoliv osobního zdůvodnění.

Chybí zde diskuze, reflexe, pokus o vysvětlení a opravit nedorozumění. Zlatí uživatelé mají ctěnnné právo skrýt otázku (klidně ponechat), ale mají tak větší odpovědnost za své jednání. Pojďme se bavit o tom, proč zde vzniká nepochopení a kritika směrem k anonymním nahlašování. Ať se uveřejní nahlašovatel tazateli, ať si to ve slušnosti vysvětlí, kde je problém.

Jak můžeme vědět, kde je hranice, když nahlašovatelé nemají sto napsat ani řádku a čárku. Je to i despekt k tomu, kdo si dal práci a otázkou.

Nehájím tapetáře, mám rád i mnohé zlaté uživatele, kteří se snaží o pozitivní atmosféru, ale pak jsou tu tací, kteří se cítí být neotřesitelní a mají pocit, že bez odpovědnosti mohou zde nahlašovat jiné. Jsou pak vysmátí a nemají ani chuť se o tom bavit a jen pak napíšou: Tak jdi pryč, nebo se podřiď. Vše má své hranice.

mosoj

Snaha, která je stará jako samotný server. Po desetiletých zkušenostech si dovolím říci, že je to dobrá autoregulace, byť je někdy nespravedlivá.

Drzost pár nově příchozích nezná mezí. Zkusit si na některém serveru, na který se odkazují, to co oni zde, tak tam již dávno mají zamčené dveře. Nabádat či dokonce předepisovat zdejším uživatelům revoltu ve formě hromadného odchodu je bez diskuze na ban.
Nicméně se divím co zde pohledávají, mezi méněcennými a nevzdělanými plebejci!! Nebo se již nikam jinam nemohou dostat?

Vojta24

Myslím že projevit určitý nesouhlas s tím jak na nás vývojáři tohoto serveru kašlou, je relativně v pořádku. Na druhou stranu na nás ale zjevně budou kašlat dál.

Chápej, oni si tu lepí reklamu a jsou spokojení, je jim jedno zda jsou spokojení i uživatelé, přijde ti to jako správný přístup ? Máš pocit že by s takovým přístupem někdo vůbec mohl uspět ? A není div, že vlastně odpovědi díky tomu úspěšné ani nejsou.

Mc Merkurion

… nevim >>> buď si zvyknu, nebo sem nelezu … je tolik zajímavějších věcí …

zjentek

Hrň to sem po tunách, ať je CO mazat!!!

anonym

ten který je: Nikdy jsem toto netvrdil. Vážím si jich a kolik z nich o komunistech nemohou slyšet. Málo si nasloucháme. Nechci zde žádnou revoluci, chci debatu, chci přizvat i nahlašovatele a pokusit ae o konsensus.

ten který je

Já netvrdím že konkrétně Vy byste byl takovým.Už si to moc nepamatuji,ale bylo zde snad i období,kdy se objevil nick kdo nahlásil údajně závadnou otázku či odpověd.