Avatar uživatele
anonym

Do jaké mastné restaurace chodíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Sem nechodím

Už do takových „restaurací“ nechodím,ale když byla dcera malá a jezdívali jsme s ní do Liberce na výlety,tak jsme často zašli do McDonald'su na nějakou dobrůtku. Měli jsme to moc rádi,bylo to fajn..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

Jinam

tieto podniky nanevštevujem.
mám radšej domácu „nezdravú“ stravu.

niet na pečenú kačicu či knedlo/vepřo/zelo.
a o dobrých údeninách ani nehovorím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Sem nechodím

Není nad domácí stravu ;)
Jíst venku mě stejně ani nebaví – lidi koukají, obsluha protivná (někdy)..
Do restaurace chodím jen na pozvání, nebo když je jednou za čas nějaká přátelská sešlost, oslava atd. Jinak mi fakticky nejvíc chutná vlastní bašta ve vlastním bejváku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Sem nechodím

až budu chtít umřít, tak si třeba pustím plyn. Proč volit pomalou smrt nezdravým jídlem?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jinam

Někdy,když jsem s dcerou na nákupech nějakých hadříků,tak si dáme sedvič SUBWAY.Ale opravdu tak asi 2× za rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jinam

spíš bylo asi myšleno masné…
mastné máš pak ruce asi, ne?

nechodím do žádné takové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Sem nechodím

Raději do normální restaurace občas,McDonald má hnusný sladký bulky na hambáče a ještě prťavý,v KFC jsem byla taky jen jednou,Burger King ani nevím,že někde tady u nás nějaký je,a když fast food tak do čínského bistra.Tam je to šupšup a ještě hodně muziky za docela málo peněz.Ale když fakt někam chci na jídlo,když se mi nechce vařit,tak jdu do jedné čínské ve městě,tam mají po určitou dobu jídlo formou švédského stolu za cenu 200,–na osobu+teda si zaplatím ještě za pití a můžu si tam sedět zhruba tři hodiny a sníst co hrdlo ráčí a žaludek snese.
Pravda,nejsem takové čunče jak by se mohlo zdát,ale ta jejich pekingská nebo jaká kachna je pro mě neodolatelná a doma si ji prostě nepřipravím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jinam

Kamkoli, kde se mi to líbí a kde neni zakázáno chodit se psem. Rychlá občerstvení zásadně nenavštěvuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

KFC

mám ráda Twister, tak si občas s kamarádkou skočíme na B-Smart a bezedný kelímek :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

KFC

Občas.. Ovšem, dá se tomu vůbec říkat restaurace?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek