_Bůh_

Do Česka přišlo 20 000 uprchlíků. Kde jsou demonstrace proti vítačům a sluníčkům? Mezi Ukrajinci je celá řada muslimů.

Byly všechny ty demonstrace před covidem zbytečné?
Foto: Ukrajinci se modlí k Allahovi. Zdroj: BBC

Odpovědi
Krupice

Však jsou: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=U4IHITN5E9g

Kryšpín

No jak sdělují média fronty na hranicích a UA pohraničníci berou úplatky kdo dříve může odjet a černoch nebo mulat / studenti / jsou diskriminování – běžte pešky.

_Bůh_

Krupice: to je ale pandemicky zakon

Krupice

To oni nerozlišují. Však ty české vlajky tam vlály, ne?

Pepa25

Kdyby jen muslimové: je prokázaný fakt, že jako uprchlíci se v ČR registrují občané Ukrajiny, kteří jsou Romové nebo bydleli relativně jen kousek za hranicí na Zakarpatské Ukrajině. Až se toto donese k voličům SPD a Trikolóny, tak to bude fičák …