Kazatel

Dnešní zprávy: Jednotky NATO se mají přesunout na Slovensko, do Pobaltí,… to NATO je nějaký eufemismus pro vojsko USA?

Přece vojska NATO již na Slovensku i v Pobaltí dávno jsou, nebo proč nenazýváme věci pravými jmény?

Odpovědi
_Bůh_

Věříte pisálkům? Pak jste si osud zvolil.
Vojsko USA spadá pod NATO, takže to souhlasí.
Vojska NATO na Slovensku a v Pobaltí nejsou, pouze určité jednotky, takže v tom pravdu nemáte. Vojsko zahrnuje zpravidla deseti tisíce mužů či více, zahraniční jednotky NATO se pohybují spíše v rámci roty či pluku.

dubraro

Už tam jsou a teď jich tam bude o něco víc. Na tom není nic složitého, že se vojsko přesunuje tam, kde může vypuknout válka.

Kryšpín

Pamatujte, že USA je hlavní a nejlepší policajt na světě a tím chrání dodržování míru proto také vydává 10× více na zbrojení než zaostalé Rusko.

paul1

Už by konečně měli přestat ohrožovat ukrajinské hranice vojska NATO převlečené za ruské vojáky 😁 😁 😁 .
To měla být něco jako srandička, jako reakce na to, že Rusko tvrdí, že vojska NATO ohrožují Rusko. Ale vypadá to, že všechny žerty půjdou brzy nabok.

Kazatel

Ale ale, přece rovnoprávní členové NATO již mají na svém území své armády v plné síle, tedy tam NATO dávno je, vy to šmodrcháte stejně jako ta média.