arygnoc

Dnes začíná meteorologický podzim.

viz. http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=ob­dobie%2C+rocne&bo­ok=o

Podle meteorologů byly letošní prázdniny nejchladnější od roku 2000.
Teploty vystoupaly k tropickým hodnotám pouze sedmkrát. O prázdninách také nebývale hodně pršelo – spadlo dokonce 160 % dlouhodobého normálu, který je 79 mm.

Léto tedy nic moc.
Jak jste si ho užili?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Léto jsem si užila prací,prací a zase prací.Až dnes mi začíná vytoužená dovolená.

Další odpovědi
Deli

Léto opravdu nic moc.
Starší dcera je alergická na vzdušné plísně, takže alergie, k tomu ekzém a astma si užila díky deštivému počasí až dost.
Naštěstí konec prázdnin na táboře jí vyšel.

Že by mi plesnivěly muškáty, to jsem v životě nezažila – letos ano.

I tak se ale dalo užít v létě spousta věcí, jezdili jsme na koni, zvládli hrad Zvíkov, hráz Orlické přehrady a a další výlety – což je vzhledem k tomu, že máme doma batole, docela dobré.

casey

Ja zase musim rict, ze jsem si ho uzil. Zena je na materske na chate cele prazdniny a ja dojizdel do prace. Mel jsem na chate naplanovane nejake prace, ale prave vlivem destu jsem nic nedelal a na posledni tropicky tyden jsem mel dovolenou a travil jsem ho s rodinou na koupalisti. Jeste pohoda do konce tydne (ted uz pocasi celkem ujde, tak doslo i na ty prace) a od zari zase klasika. Prace, dcera skola… Takze pocasi mohlo byt i lepsi, ale zase nemusel jsem zalevat:-))

anonym

Letos nic moc,v těch vedrech jsme chodili makat,když nám už dali dovču,tak jsem jí strávila pod dekou,teď už sluníčko zase nasísá,a už je podzim.