Avatar uživatele
arygnoc

Dnes začíná meteorologický podzim.

viz. http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=ob­dobie%2C+rocne&bo­ok=o

Podle meteorologů byly letošní prázdniny nejchladnější od roku 2000.
Teploty vystoupaly k tropickým hodnotám pouze sedmkrát. O prázdninách také nebývale hodně pršelo – spadlo dokonce 160 % dlouhodobého normálu, který je 79 mm.

Léto tedy nic moc.
Jak jste si ho užili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, Kerberus, hanny 2, Deli před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Léto jsem si užila prací,prací a zase prací.Až dnes mi začíná vytoužená dovolená.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Léto opravdu nic moc.
Starší dcera je alergická na vzdušné plísně, takže alergie, k tomu ekzém a astma si užila díky deštivému počasí až dost.
Naštěstí konec prázdnin na táboře jí vyšel.

Že by mi plesnivěly muškáty, to jsem v životě nezažila – letos ano.

I tak se ale dalo užít v létě spousta věcí, jezdili jsme na koni, zvládli hrad Zvíkov, hráz Orlické přehrady a a další výlety – což je vzhledem k tomu, že máme doma batole, docela dobré.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Ja zase musim rict, ze jsem si ho uzil. Zena je na materske na chate cele prazdniny a ja dojizdel do prace. Mel jsem na chate naplanovane nejake prace, ale prave vlivem destu jsem nic nedelal a na posledni tropicky tyden jsem mel dovolenou a travil jsem ho s rodinou na koupalisti. Jeste pohoda do konce tydne (ted uz pocasi celkem ujde, tak doslo i na ty prace) a od zari zase klasika. Prace, dcera skola… Takze pocasi mohlo byt i lepsi, ale zase nemusel jsem zalevat:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Letos nic moc,v těch vedrech jsme chodili makat,když nám už dali dovču,tak jsem jí strávila pod dekou,teď už sluníčko zase nasísá,a už je podzim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek