Dnes jsem videla poprve letos prvni vlastovku a byla sama ! Capy uz jsem videla pred 14 dny .

Je mozne ,ze vlastovka priletela az dnes , nebo jsem se jen spatne divala ? Uz jste je videli vy ? -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

První vlaštovička jaro nedělá,ale rád je vidím.Jsou to poslové jara a čápa jsem ještě na sousedním komíně letos ještě neviděl.

Další odpovědi
dědapetr

Vlaštovky už jsem viděl na dědině v hnízdech,ale čápa jsem ještě neviděl a jezdím kolem hnízda.

hanulka11

Čáp už k nám přiletěl, zda už i vlaštovičky?…zí­tra si dám pozor

suaeda

Navážu na jarní tematiku a doporučuji jeden internetový odkaz.
http://www.makov.cz
Na této záchranné stanici mají pár handicapových čápů, kteří v přímém přenosu webové kamery odchovali již několik mláďat. Letos snad přibudou další.

jendahun

Podle radia Meteor tady už jsou aspoň čtrnáct dní,viděl jsem několikrát letos už černého čápa,jsou tady špačci.Bílého čápa jsem letos ještě neviděl.

venkovan

Jaro tu asi už bude – viděl jsem republikové policisty jít pěšky naší obcí. (městské jsem u nás neviděl už několik let).