Drap

Dnes je výročí linky 158. Museli jste ji již někdy použít?

Já dokonce již několikrát.

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Jednou, když jsem byla svědkem dopravní nehody, řidič OA v protisměru narazil do stojícího autobusu, srazil jedno dítě, které stálo před autobusem, a ujel. Bylo to v ulici, blízko jednoho podniku, šla jsem kolem po chodníku, takže jsem zavolala z vrátnice a řidiči autobusu dala své telefonní číslo do zaměstnání, kdyby něco potřeboval.

Zapamatovala jsem si číslo auta, když jsem zavolala, řidiče našli hned, ačkoliv se vymlouval. Jenže z auta mu odpadl kus nějakého plechu, takže i to sloužilo k identifikaci. .

Vše, i to, že byl opilý, jsem se dověděla, když mně pak později tehdejší příslušníci VB poděkovali.. Ani jsem nemusela jít svědčit, stačily jim mé informace a osobní údaje.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ano, ani nevadilo, že na nahlášenou krádež (pachatel zahlédnut) přijeli po více než hodině, ale aktivita a vybavenost dětí z mateřský školy, škoda mluvit …

autacek

Ano, využil jsem, zrovna když policisté v civilu, údajní vyšetřovatelé trestné činnosti, nakládali nějaké zboží z vykradené prodejny do civilního auta. Dispečer se hlavně ptal kdo volá s tím, že mi bylo sděleno, že na místě probíhá vyšetřování násilného vniknutí do objektu a že již o tom ví. Od té doby jsem ztratil iluze..

klob1

Ano. 2×

quentos

Ano, dvakrát.