Avatar uživatele
Drap

Dnes je výročí linky 158. Museli jste ji již někdy použít?

Já dokonce již několikrát.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, Anikitos před 2095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano. Jednou, když jsem byla svědkem dopravní nehody, řidič OA v protisměru narazil do stojícího autobusu, srazil jedno dítě, které stálo před autobusem, a ujel. Bylo to v ulici, blízko jednoho podniku, šla jsem kolem po chodníku, takže jsem zavolala z vrátnice a řidiči autobusu dala své telefonní číslo do zaměstnání, kdyby něco potřeboval.

Zapamatovala jsem si číslo auta, když jsem zavolala, řidiče našli hned, ačkoliv se vymlouval. Jenže z auta mu odpadl kus nějakého plechu, takže i to sloužilo k identifikaci. .

Vše, i to, že byl opilý, jsem se dověděla, když mně pak později tehdejší příslušníci VB poděkovali.. Ani jsem nemusela jít svědčit, stačily jim mé informace a osobní údaje.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ano, ani nevadilo, že na nahlášenou krádež (pachatel zahlédnut) přijeli po více než hodině, ale aktivita a vybavenost dětí z mateřský školy, škoda mluvit …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Ano, využil jsem, zrovna když policisté v civilu, údajní vyšetřovatelé trestné činnosti, nakládali nějaké zboží z vykradené prodejny do civilního auta. Dispečer se hlavně ptal kdo volá s tím, že mi bylo sděleno, že na místě probíhá vyšetřování násilného vniknutí do objektu a že již o tom ví. Od té doby jsem ztratil iluze..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Ano. 2×

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, dvakrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek