petka.s

Dnes je moderní být černej?

Nejlepší odpověď
Aappo

V USA by tento dotaz byl na ban.

Další odpovědi
elkon

Jestli myslíš lidi, tak barva je daná, tu si nevybereš. Pokud nejsi Michael Jackson. S módou to nemá nic společného.

Beno

Možná jen tmavý.

_Bůh_

Ježíš byl černej

Rokio

S barvou pleti se člověk rodí. To nemá s módou nic společného.

Pepa25

V jakém smyslu? „Být švorc“ původem z německého schwarz?

Disraeli

Aappo, spíš na soud a vězení. A taky mediální a davový lynč. ;)

Ale jinak řekl bych ano, ale už se to vytrácí. Dnes je halvně IN být gay, lesba – a už ani to ne. Začínají převažovat trans, nebinární a ještě divnější,… dnes je nejlepší být TO afro-asiat bez pohlaví (první ovšem musel/a ON/ONA dojít několik procesů změn pohlaví a procesu „uvědomění si“, že není žádné pohlaví), celý potetovaný, s piercingy a chodícími se všemi, nejlépe taky bezpohlavními, s adoptovanými bezpohlavními dětmi (nebo alespoň 5. a 6. pohlaví a 7. rasy) – které vychováváme (my všichni) v genderové neutralitě a samozřejmě musí jít s proudem… takový člověk má pak všechna práva a má být na co hrdý a musí to ukazovat i všem dokazovat. Ideální člověk budoucnosti (podle některých). 😂

Disraeli

  • míšenec (žádný afroasit/arab.. myslel jsem jako afroameričan+asiat) typu zambo nebo nejlíp kajot. Teď mi došlo že míšenec černocha a asiata nemá myslím název… což je divné. Snad africký asijec nebo tak nějak..

Aappo

Jo no, na internetu kolují dotazníky ohledně homosexuality. Obecně se mediální prostor snaží vyvolat v lidech aspoň pochybnost o své heterosexualitě, tlačí na to. Je to byznys a liberálním stranám to vynáší v podobě politických preferencích.

Disraeli

Přesně, a hlavně hrozná propagace a podsouvání, sugerování. Intenert a média jsou toho plná, ale taky i popkultura a hlavně seriály/filmy a začíná i hudba (témata i klipy). :D

aliendrone

_Bůh_ >>> Aha, už tomu rozumím. Jaký otec, takový syn. ;) :D :D