Lucyfer

Jak vrátit barvu okopané obuvi?

U té černé si myslím, že by to mohlo být jednodušší. Stačil by nějaký barevný krém na boty?
Oboje boty jsou kožené (a špinavé, pardon).

Ta červená je taková cihlová… a bojím se, že už jim jejich původní glanc nevrátím.

Nejlepší odpověď
paul1

Tady je nabídka barev, snad si vyberete.

Zdroj: https://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=bar­vy%20na%20koze­ne%20boty

Další odpovědi
zjentek

A k čemu původní glanc, když jsou botky přirozeně krásné i bez něj? Vidělas různý umělý „patiny“ (záměrně vytvořený zub času v designu) , který jsou dnes moderní? Kupř. na nábytku? A taky třeba na oděvech? To se přece nosí. (; Když si koupíš dneska auto, zítra je taky ojeté, s tím nikdo nic neudělá. Nevyhazovat, nosit dokud správně slouží! Mně se líbí moc, hned bych tě v takových botkách bral. (; D; D;

Kepler

Možná by pomohla speciální barva na kůži, kterou mívají v opravnách obuvi. Jako nové ty boty asi vypadat už nikdy nebudou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lucyfer

Děkuji, zkusím barvu na kůži. Popřípadě nechat tak.

Lucyfer

Možná se mi to bude hodit i na peněženku.