Kepler

Díváte se někdy na YT na záběry palubních kamer při karambolech?

Jsou tam i záběry z „poskich drog“ a z jiných států, ale žádné mi nepřipadají tak fatální, jako ty z Ruska. Tam je to naprosto neuvěřitelné. Jakoby Rusové neuměli řídit, byli slepí, byli neustále nasáklí vodkou, jezdí tam kam nevidí, nerespektují pravidla. Bezpečněji se jezdí snad i v Dillí nebo Jižní Americe. Připadá mi to naprosto šílené a takto vypadají i následky. Čím to je? Poslední nový příspěvek, pouze slabší kafe: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PygzcL_ndY0

Nejlepší odpověď
Edison

Jojo… koukám… Nemyslím, že by rusové neuměli řídit. Jen jsou mnohem víc drzí, nafoukaní… Tam se jezdí podle velikosti auta…

Další odpovědi
Emefej

Na YT to nesleduji, ale občas se podívám na „Mistry volantu“.

S tím Ruskem je to trochu zavádějící, myslím, že podíl hovad za volantem je tam ± stejný jako v ostatních zemích, ale skoro všichni Rusové mají nainstalované palubní kamery. Proto je na internetu tak vysoký podíl záběrů z ruských bouraček.

kelley

Jak píše Emefej – myslím že v Rusku je natáčení na palubní kameru podle tamní vyhlášky snad i povinné.