Avatar uživatele
paul1

Dívali jste se včera na finále StarDance? Jak se Vám líbilo?

Mně moc. V mládí jsem chodil hodně tancovat. Na Střelák (Střelecký ostrov, do Slovače (Slovanský dům) , do Rádia, i jinam). Tedy žádné společenské tance. Tancovala se tzv. obíhačka, ta mi šla, byla jednoduchá, ale tzv. Holanďan, s tím jsem měl už problémy a nikdy jsem ho dokonale neuměl. Včera něco podobného tancovali Tomáš Verner a Kristýna Coufalová jako třetí tanec, jako freestyle. Připomělo mi to mládí (bohužel už uznačně vzdálené).

Zajímavá 0 před 858 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Také holduji tanci a StarDance jsem (nejen) letos sledoval poctivě celé. Tomáš Verner byl můj favorit, ale právě ten freeestyle zkazili (trochu se přecenili a byl ovidět, že vypadli z rytmu). Od Honzy Ciny to byla celou dobu spíš show, ale vyhrál zaslouženě. No a farářka Martina byla fakt dobrá, hodně lidí jí fandilo, protože jediná neměla žádnou pohybovou průpravu ani jako herec ani krasobruslař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Po delší době ano. Líbilo se mi to moc, jako vždy – ač tancovat neumím (ani do tanečních jsem nechodil, byly by to vyhozené peníze), jako divák a „estét“ si užívám jeho velkolepost a krásu. A Marek Eben v roli moderátora jako vždy skvělý – ten je už dlouho moje krevní skupina i mimo StarDance. Měl jsem jednou tu čest potkat se s ním po jeho koncertě osobně.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jako vždy OK. Když si uvědomíme co se kolem nás děje, tak organizátorům patří dík.

0 Nominace Nahlásit