paul1

Dívali jste se včera na finále StarDance? Jak se Vám líbilo?

Mně moc. V mládí jsem chodil hodně tancovat. Na Střelák (Střelecký ostrov, do Slovače (Slovanský dům) , do Rádia, i jinam). Tedy žádné společenské tance. Tancovala se tzv. obíhačka, ta mi šla, byla jednoduchá, ale tzv. Holanďan, s tím jsem měl už problémy a nikdy jsem ho dokonale neuměl. Včera něco podobného tancovali Tomáš Verner a Kristýna Coufalová jako třetí tanec, jako freestyle. Připomělo mi to mládí (bohužel už uznačně vzdálené).

Odpovědi
Pepa25

Také holduji tanci a StarDance jsem (nejen) letos sledoval poctivě celé. Tomáš Verner byl můj favorit, ale právě ten freeestyle zkazili (trochu se přecenili a byl ovidět, že vypadli z rytmu). Od Honzy Ciny to byla celou dobu spíš show, ale vyhrál zaslouženě. No a farářka Martina byla fakt dobrá, hodně lidí jí fandilo, protože jediná neměla žádnou pohybovou průpravu ani jako herec ani krasobruslař.

quentos

Po delší době ano. Líbilo se mi to moc, jako vždy – ač tancovat neumím (ani do tanečních jsem nechodil, byly by to vyhozené peníze), jako divák a „estét“ si užívám jeho velkolepost a krásu. A Marek Eben v roli moderátora jako vždy skvělý – ten je už dlouho moje krevní skupina i mimo StarDance. Měl jsem jednou tu čest potkat se s ním po jeho koncertě osobně.

elkon

Jako vždy OK. Když si uvědomíme co se kolem nás děje, tak organizátorům patří dík.