Avatar uživatele
Couly

Dívá se vůbec někdo na ty nudné novoroční projevy?

Nechápu jak někdo může baštit to blábolení typu Vystrčila, který káže vodu a sám pije víno (viz Tchaj-wan).

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? eoopy.com před 1232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mr. Marek

A já zase nechápu, jak někdo může poslouchat prezidenta bez špetky morálky a tolerance. Když si z poselství udělá čiré kopání do svých opozičníků (a to i novinářů). Nechápu, jak někdo může poslouchat R. Vondráčka, výborného lokaje magnáta Andreje Babiše, příkladného kolegy KSČM, který stále nechápe, že když ve svém projevu mluví o demokracii, je třeba rovněž, aby vládní garnitura začala u sebe a respektovala i ty, kteří s vládou a její politikou nesouhlasí.

Ale to je vše, co mohu udělat – nesouhlasit s vědomím, že tito lidé zastupují své občany, které i přes názorovou neshodu respektuji a nenazývám jejich projevy blábolením.

Předseda Senátu Vystrčil neohnul hřbet, ponechal si morální hodnoty a demonstroval signál, že jako suverénní země si můžeme své partnery vybírat sami. Nevím tedy, kde káže vodu a pije víno. To mi spíše sedí na prezidenta Zemana, případně premiéra.

Upravil/a: Mr. Marek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Vyskočilův projev byl z projevů čtveřice ústavních činitelů (Zeman, Vyskočil, Vondráček, Babiš) rozhodně nejlepší. Na tom poštěkávání anonymů nic nezmění …

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Ametyst

Mít senátora Thajwance není žádná výhra. 🙂

před 1231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Píše se „tchajwanec“ a myslím, že dobře víte, jak to Vyskočil myslel. A ano, takový předseda Senátu je skutečně výhra, která vyvažuje ANO a Zemana …

před 1231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Couly

@Mr. Marek No já viděl jenom toho tragéda Vystrčila. Ten Senát je úplně zbytečný, ale na tuhle srandu asi peníze stále máme.

před 1232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mr. Marek

Nevím, v čem je ,,tragéd", ale zastupuje také občany, kteří do Senátu volili a využili tak svého občanského práva, včetně mě. Co se týká škrtů, je jednoduché instituce rušit, zejména z důvodu šetření. Já bych začal u Pražského hradu, kde na rozdíl od Senátu se už pěkných pár měsíců nic neděje, nic nedělá. Tak můžeme škrtnout aspoň 50 % peněz, které putují prezidentovi, dají se využít jinde a lépe. Naštěstí ten Senát tu je, protože někdy z té PS jdou neuvěřitelné paskvily :)

před 1232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Couly

Vystrčil byl nudný už na Tchaj-wanu (trapná parodie na John F. Kennedy v Berlíně „Ich bin ein Berliner“) a Senát je pro 10 mil. ČR zbytečný. Proč tady stále taháš prezidentský úřad, který tu je od založení Československa moc nechápu, ale hodně štěstí do roku 2021, který pro tebe nebude fakt dobrý :)

před 1232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mr. Marek

A Senát má tradici až do starověkého Říma, neboť i my vycházíme z římského práva :) Taky hodně štěstí, pro mě ten rok 2021 bude dobrý a úspěšný, protože není obklopen je politikou. Já budu naopak věřit, že pro tebe bude dobrý, pro nás pro oba.

před 1231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek