kalimerkon

Děsivá proroctví pro rok 2022 od věštkyně Baby Vangy se stávají krutou realitou?

Bože, další její trefa – atentát (viz. zprávy – Japonsko). Nyní by měl následovat vir co lidem zničí kůži a strašlivá zima a hladomor při kterém zemře více lidí než ve dvou předešlých válkách. Hodně štěstí.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Baba Vanga a Nostradamus to jsou „proroctví“ docela o ničem. Nejednoznačná, nepřesná, akorát v něčem se občas trochu trefili. Lidi na tom ujíždějí, tak o těchle dvou vychází ročně několik desítek článků… Vychází dopředu klasické předpovědi na rok (které se moc nenaplňují) a pak vychází něakteré dodatečně… tedy po tom, co už byly věštby „naplněny“.

Důležité je, že jejich předpovědi vychází překvapivě většinou až PO těch událosech (které údajně předpovídali). Tzn., ty předpovědi, které jsou dopředu (a veřejně) známé se většinou nestanou. Stanou se ty, které jsou oznámeny až poté, co k těm událsotem došlo… přesto, že ty předpovědi reálně nejdou dohledat (v jejich knihách, zápiscích, z rozhovorů s jinými, atd). Takže si je dost možná někdo vymyslel – jakože novináři. Jako osobně nechci křivdit, ale Nostradamovy předpovědi jsou docela blbosti, které se dají vykládat, jak jen chceš a Baba Vanga – neříkám, že nebyla věškyně a v mnohém se tenkrát netrefila – je spíš ale pravděpodobnější, že většinu „předpovědí“ DNES vymýšlí novináři jako senzaci.
Třeba takový Edgar Cayce, ten už je lepší. Velká spousta předpovědí byla dopředu známá a taky se drtivá většina naplnila.

Další odpovědi
Filip84

Jasně, vyplňuje! Kolečko je hranaté. Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka. Toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku.

Baba Vanga, Nostradamus, výklad „zaručeně pravých“ předpovědí Leonarda da Vinci, nebo výklad konce světa podle Janovy apokalypsy: budoucnost nikdo nezná. Ani duch zemřelého Václava Vojtíška, jsa vyvolán v Ruzyni, nemohl vědět, jestli na Lageru ostříhají Naděnku dohola. Budoucnost, totiž, neexistuje.

Budoucnost utváříme my sami tím, co děláme teď a tady. Protože většina osob na světě je velmi prostých, jejich budoucnost se dá docela dobře presumovat. Ale i když si v tom člověku čteš, jako v otevřené knize, tak někdy se přihodí různé události, a ta budoucnost dopadne odlišně. Asi vítr!

Jo, já jsem někdy v roce 2012, 2013 četl absolutně zaručené předpovědi, opravdu utajenou pravdu, že v roce 2018 tady nebude kámen na kameni, protože číslo sem a konstelace Jupitera s rohlíkem tam, atp. A druhá zase, že 2020, to už bude po atomové válce, Ješua ben Josef se vrátí na zem na posvátné kachně, a podobné cypiny.

No, jistěže: když máme kolem sebe hňupy, co věří, že když dají na balkon truhlík, nalejí do něj ocet, že tím rozpustí mraky, nebo nechodí do sacond handu, protože to oblečení může mít v sobě zlého ducha po bývalém nositeli, nebo považují „knížku o bohovi“, zvanou Bybel, za pravdu (aniž by však rozuměli hlouběji materii jednotlivých filosofických termínu „pravda“ – on neví, co to pravda je, ale bude se za ní rvát pomalu nožem a sekerou a půjde za ni na šibenici!), případně věří, že směr a rychlost dopadu dešťových kapek změní silou myšlenky. I tady máme takové.

Je to jednodušší říct: za to může bubák – Satan, okresní tajemník strany soudruh Pláteník, bůh, démon, jenom ne já, my. Wasshaist může! Je těžší si přiznat jedinou pravdu o budoucnosti: jak si usteleme, tak si lehneme!

zjentek

Vanga prý trollila 🤷‍♂️

Sameotazky

Tyhle věšby jsou vykládané vždycky až krátce dopředu, kdy už se daji dedukovat různé vývoje různých událostí různě po světě. Proč není proroctvi už nyní na rok 2040 třeba? Proč není celé proroctví Vangy a jiných zveřejněné tak, jak bylo tehdy napsáno, místo výkladu tak, jak se aktuálně hodí .