Kepler

Nevím, nerozumím tomu. Ale 1 miliarda za roušky? To je teda silné kafe. Zdá se, že kromě hyen malého formátu na tom chtějí vydělat i vládní činitelé. Je mi z toho k blití.

Další odpovědi
hapiky

Kdyby byl např. u nás či v Evropě hladomor, také by jsi kritizoval dvakrát větší cenu potravin? Cena se odvíjí podle situace na trhu, tím ale není omluvitelná případná korupce.

Edison

1. Zase bulvár. 2. jestli to dělaj dobře… Co? Ty pomůcky? To je potřeba se asi zeptat jinde. 3. Ten kšeft? Jestli se ti to nelíbí, iniciuj vyšetřování. Ale jen tak mimochodem tě upozorňuji, že máme nouzový stav, který mj. umožňuje nakupovat bez výběrka. A proč to tak je? Kvůli rychlosti. V zájmu rychlosti je cena až na druhém místě. 4. Je třeba si uvědomit, že ceny na celém světě v současné situaci jsou prostě jinde. Trh se nezastaví, jen se změní komodita. 5. krásná ukázka toho, že výroba tady a v Číně je cenově prostě někde jinde. Vždy je tedy potřeba si dobře zvážit, jestli chceme podporovat domácí produkci, nebo nakupovat levně. A jde jen jedno z toho. Tak to prostě je.

autacek

Dělají to jako vždy a všechno, dnes ovšem pod rouškou tajemství (nezveřejňovat smlouvy si koalice ANO, KSČM a ČSSD odhlasovala nedávno) a s výmluvou na nouzový stav, jim projdou ještě větší lumpárny, to si piš.

aliendrone

Tvá otázka (její položení) svědčí o tom, že nechápeš principy fungování systému. Skrývá totiž v sobě předpoklad, že by to MOHLI „dělat dobře“. Navíc není definován smysl PRO KOHO DOBŘE? (a s ohledem na to lze dopovědět ANO i NE) ;) :D :D

Než se začne s moralizováním, tak zapřemýšlej. Co bys dělal TY na jejich místě? Nehrabal bys jak o život? Ať to stojí co to stojí, nestahoval bys vodu na své políčko?

Takže ANO, dělají to dobře. Dělají to tak, jak by to dělali VŠICHNI OSTATNÍ. Dělají to tak, jak si vynucuje systém, aby „přežili“ NEBO pokud „půjdou od válu“ si připravili co nejlepší podmínky k další existenci. Co bys chtěl? Aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí? ;) :D :D

Mc Merkurion

… to víš, furt je v médiích, že nechtěj nakupovat od českých firem, neustále si stěžujou …

elkon

Bulvár nečtu, seznam tuplem…