Kapicka

Dělají ještě čokoládu AERO?

Zdravím,už jsem tuhle čokoládu pěkně dlouhou dobu neviděla.Nevíte jestli jí ještě stále dělají?Byla má z nejoblíbenějších čokolád.Ve svém okolí jí nemáme,tak se chci zeptat jestli jste ji náhodou u vás nespatřili.Díky za odpovědi a přeji příjemný zbytek dne.

Nejlepší odpověď
zjentek

dělá se pořád, bílá, černá, hnědá, co jen pomyslíš ,) ..a dělá ji pořád orion ,)
Doplňuji:
taky ji miluji ..bílou ..čokovzduch, mňam ,)

Další odpovědi
huxa

Nevím, dokonce nevím, jestli ještě stále se vyrábí coca-cola.

U nás se stále občas objeví v obchodu.

M.

Ano, ale není tak oblíbená už, proto ji vidíš méně :)

hanulka11

Tak tu pravou asi už neseženeš .Milka má také-MILKA LUFLÉE- je to na ten způsob