Kepler

Dáváte si někdy do piva sirup?

Skalní pivaři teď asi na mně začnou organizovat křížovou výpravu, ale mně to docela chutná. Moc hořká piva mi nejedou. Občas mám pivo malinové, pomerančové, aj.

Nejlepší odpověď
dust8

Dělával jsem to jednu dobu často ředit to šťávou. Je to výborné, ale vše se časem přepije/přejí, takže nyní už jen pivo bez příchuti. Možná to začnu časem zase ředit atd, protože se obyč piva přepiju.. :D

Další odpovědi
quentos

Ne a neměl jsem koule to zkusit ani na Mazurských jezerech, kde to místní dělávají s oblibou. Spoluúčastník pánské jízdy to zkusil a dokonce si na to navykl tak, že laškoval s myšlenkou, že o to zkusí požádat v ČR… a to bydlím ve městě, kde se vaří jedno z nejhořčích českých piv (nedám na něj dopustit).

zjentek

Tohle jsem dělal, než to začali ve velkém prodávat! Pak mě to už přestalo bavit, znechutili mně to. měl jsem to já blb prodávat já v době, kdy o tom společnost neměla ani páru, moje chyba.

aliendrone

Nedávám. Mně nechutná ani černé pivo (moc sladké), natož abych z něj dělal brčolu. Pořád ti to píši a ty ne a NE – zkus si koupit nejaké cidery > Frisco, Kingswood, Strongbow, Lišácké jablko – všechny jsou dobré. Já nejraději origo čistě jablečené, ale i některé příchutě jdou (po nich ale letí hlavně baby, kdepak na ně s pivem), záleží na vkusu/chutích. Ale BACHA! Zdá se to jako „šťávička“, ale je to ZABIJÁK (má to lihu jako dvanáctka)! Někde na zahrádce na sluníčku jich vychrupneš 5–6 ani nemrkneš a nohy ti už budou chodit kam chtějí samy… ;) :D :D

elkon

Nechci hodit šavli. Když ti pivo nechutná tak jak je, tak pij něco jiného.

Drap

Jen zcela vyjímečně, ale s limonádou dost často.

Emefej

Takovou zhovadilost bych nikdy neudělal. Miluji hořké pivo.

Kajoch

Pivo je pivo a mělo by chutnat hořce.Tak proč to měnit?

paul1

Nedávám, cider jsem už ochutnal, ale nějak moc mně to neoslovilo