Dáváte dýško osádce přepravních společností jako je PPL, Geis, DHL a jiným?

_____________­________________________­________________________­___

Zrovna jsem dal půl sta i za to, že mi balík (27 kg) odnesl až do sklepa.
Byl mile překvapen.

Nejlepší odpověď
redy

Já taky dám když dostanu službu na víc.Před tejdnem mi přišlo křeslo k počítači.
A na požádáni mi ho složil nechtěl nic a tak sem mu dala dvěstě.
Stejně si myslím že sem mohla dát víc:-)

Další odpovědi
gecco

Jak kdy – podle ´okamžitých´ sympatií…
😉

quentos

Ne, proč? Myslím, že na své finanční ohodnocení si nemají co stěžovat.

arygnoc

nie, nedávam.
prepravovať je jeho práca.

;-Q

lexx

dělaj to penzisté, mají někdy víc než výdělečně aktívní zákazníci, když jim třeba vynese balík do 4.patra kde není výtah…

ReHu

Podle situace.
Když vyloží u dveří (nejčastěji cca 27 kg/ks) bez dobirky, tak to neřeším. Od auta 2 m.
Nedávno volal, že přijel dřív a počkal. Tak při další zásilce, ta byla na dobírku, jsem mu něco nechala.

Luxx

pan řidič z PPL, který nám dovezl skleník na zahrádku, taky dostal pade na kafe :)

ReHu

Lexx, PPL mi vozí pravidelně a i když si někdy vyzvednu osobně, penzistu jsem neviděla. Vozí mi to mladý kluci, Parcelem jel nedávno zralý 🙂 muž, ale v důchodu zdaleka nebyl.

gecco

Redy → …„že sem mohla dát“…
;-DD

redy

gecco a jak je to správně?
Když mám chybu tak napiš i kde jinak mi moc nepomůžeš. 🙂

gecco

Ale houbeles – nejsu pedynt, chyby neopravuju…
😉
Ale to vyznění je hezoučké…
😉

anonym

Mohla, ale nedala! 🙂

redy

Gecco aha se mi ulevilo 🙂
Já myslela že taky trpíš zmojiho pravopisu 🙂

gecco

😉

anonym

quentos, mám tomu rozumět tak, že ty když přeložíš někomu něco z A do Č a obráceně, zaplatí za přeložení a nabídne ti dýško za rychlost a kvalitu, tak ty to odmítneš?

arygnoc

@barbakan:

je to jeho práca.
mne bežne doručujú zásielky do 3. poschodia (kancelária) bez ohľadu na hmotnosť (cca do 20 kg).
platí to i na kuriérov a pod.

;-Q

ps:
ani pilotovi nedávam dýško za excelentné pristátie.

anonym

Lakomci! 😁

arygnoc

O-;-O
O-; kde? ;-O
O-;-O

;-Q

redy

barbakan souhlas 🙂