majki636

Dáváte dětem takové ty ovocné kapsičky? Pokud ano, od jakého/kterého výrobce?

Odpovědi
nyjono

Minimálně. Výrobce pak neřeším.
Spíš rozmixuju ovoce a použiju to čerstvé.

PetaKo

Já podle složení vybrala ty kapsičky od sunaru www.sunar.cz/pri­krmy-do-rucicky. Mají ho k nahlédnutí i na stránkách a nepoužívají žádné uměliny a náhražky, jako tomu tak je bohužel u jiných značek.

Honzin8

Jasně, ty by měly být zařazovány do jídelníčku. Jasně, nejlepší jsou domácí, ale my nemáme možnost si je udělat, tak kupujeme Sunar, a ty jsou super.

Bob2

Ano ja davam detem ovocne kapsicky a nejcasteji od Sunarku :)