zjentek

Dávali jste pozor, když pan ministr Prymula jasně vysvětloval, jak všechnodoopravdy bylo a proč nastalá situace vznikla?

Pan Prymula k situaci okolo „vlastního podrazu na lidi“ na tiskové konferenci zcela jasně vysvětlil, jak všemu VE SKUTEČNOSTI bylo a bez nátlaku svá tvrzení doplnil vlastními slovy, cituji: „Tak to bylo.“ Takže prosím všechny škarohlídy, aby se uklidlili, respektovali presumpci neviny a pakliže v životě nedokáží víc, než pro dojem vlastní vytíženosti jen dělat z tak jednoduchých věcí, jakých jsme denně svědkem, složité a to celoživotně a dokonce tím nakazit vlastní potomky, tak aby dnes vyjímečně jen tak šoupali nohama a nechali pana Prymulu žít, protože – tak to kua bylo! Nebo si snad sedíte na uších? Hotovo, tečka, ukončený případ. Děkuji.

(Osobní poznámka: Pokud se s dobrým charakterem nenarodíte, nemůžete s tím dělat VŮBEC NIC. Ba co více – nemůže s tím nic udělat ani vaše blízké a dokonce ani široké okolí. Neudělá s tím nic nikdo na celém širém světě, takže se špatným charakterem se nepomůže ani stěhovat a to nemyslím jen stěhování z funkce do funkce.
Proto JÁ TVRDÍM, že řadový občan, který jde k volbám s úmyslem VOLIT člověka, o jehož charakteru NEVÍ ZHOLA NIC, by měl být společností trestát, nejlépe chladným a špinavým žalářem a co především, tato činnost – volby, by mu měla být společností ZAPOVĚZENA!!! Protože není větší neštěstí, než volit bez důkladné znalosti charakteru volených. Naopak v zemi neznalých a nevědoucích (hňupů) se svobodné volby pro každého jednoho svéprávného, plnoletého občana mohou jevit jako šťastný počin. Proto je nabádáno k volbám, jsme-li u korýtka! Hňupi nám ho nevyžerou. Och, jak jednoduché a přesto hňupovi se jevící složitě. Nechám hňupa hňupem, ale co ti „u korýtek“? A víte, kdo vlastně jste? Dokázali byste udělat něco pro lepší svět? Nebo teď je svět dobrý? Vivat Primulovi a všem na volební listině? Chjo, zbytečné, marné… Návratem k normálnímu, zdravému bytí se po tisíciletí jeví REZIGNACE coby trpná odevzdanost. Děkuji, jdu blejt.)

Nejlepší odpověď
annas

Vypadá to, že jde o nafouknutou bublinu. Reagovala jsem u jedné otázky, že počkám na vyjádření p. Prymuly. Snad po vyšetření vyjde pravda najevo.

„Nevěřte všemu, co slyšíte nebo vidíte. Vždy jsou tři strany každého příběhu. Váš, jejich a pravda.“ Petr Havránek

https://kazdy­denscitatem.cz/ci­taty-o-zivote/neverte-vsemu-co-slysite-nebo-vidite-vzdy-jsou/

Večer 24. 10. jsem se dověděla, že předseda vlády Prymulu z funkce odvolal.

Myslím si, že oba účastníci schůzky špatně situaci odhadli. Takže nerozhoduje objektivní důvod setkání, ale honba za senzací od plátku Blesk.

Další odpovědi
led

Človek vo verejnej funkcii nie je človek, ktorý si môže robiť čo chce. Kedysi boli všade nápisy „pozor, nepriateľ načúva“, neskôr aj „pozor, zo satelitu si prečítajú čas na vašich hodinkách“ pre politikov toto platí dvojnásobne. Každý jeho omyl, prešľap si niekto iný zas vyloží po svojom. Toto sa stalo Prymulovi. Možno to bolo tak, ako to vysvetľuje on, možno tak, ako to vysvetľuje iný. V každom prípade to premier Babiš vysvetľuje ako vážnu chybu, ktorú si minister nemôže dovoliť, pretože ohrozuje dôveryhodnosť vlády. Takže úplne prirodzene ho chce vymeniť.
V tomto rezorte, ktorý je v súčasnosti jeden z najdôležitejších, dnes potrebuje človeka, na ktorého sa môže plne spoľahnúť a nemusí ho držať za ruku a fúkať jeho bobo ako malému chlapcovi.

Dodatok:
Aj keď si myslím, že Hlada má pravdu o „vypadnutí z role“, ale určite vám je mnohým známe, že chyba vo vyhrotenej situácii, vo vojne (súčasný boj proti nákaze je ako vojnová situácia) môže stáť viac obetí, než rovnaká chyba v mierových časoch. Pán Prymula platí za svoju chybu, v inej dobe nepovšimnuteľnú, ktorá ale v dnešnej dobe podkopáva dôveru v českú vládu a jej kroky v boji proti pandémii.
V súčasnej dobe "hrdina dnešných čias ten, kto spravil kompromitujúcu fotografiju a nechal zverejniť tú fotografiu, tak konal zámerne s úmyslom ziskuchtivosti vlastnej slávy a hamižnosti bez ohľadu na bolesť iných, aj za cenu škôd a obetí na ľuďoch, ktoré svojim činom spôsobil.

elkon

Je to trapné, rovný chlap se tomu postaví čelem, nekličkuje a odstoupí. To by bylo slovo chlapa.

Hlada

Včera jsem odhadoval, že neudělal chybu, ale že vypadl z role. Zřejmě jsem nebyl daleko od pravdy.
MUDr. R. Šmucler: „Vůbec mě nepřekvapuje, že neměl roušku a byl v restauraci. Jako odborník si myslí jiné věci, než musí říkat. V oboru je nepochybně vzdělaný. Několikrát jsem s ním o covidu mluvil, vím, co si myslí,“

Zdroj: https://www.ex­tra.cz/prekva­peni-dne-romana-prymuly-se-zastal-jeho-ostry-kritik-roman-smucler#utm_con­tent=freshnew­s&utm_term=%C5%A1mu­cler%20prymula&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz

ivzez

Že pan Prymula neporušil opatření proti šíření korona viru, je jasné.
Stejně tak je jasné, že tam „reportéři“ Blesku „nečíhali“ náhodou, ani Prymulu celé dny nesledovali.
K té schůzce je podle mne „někdo přizval“.

Podle mne je jedno, jaký byl důvod jednání/schůzky (ten v tom nehraje žádnou roli), že šlo o „udání“
i to, že se jednalo právě o Blesk, o němž tu asi všichni víme, co je zač.

To však nic nemění na tom, že ministr nemá co „vypadávat z role“ a na tom, že nikde není „sám za sebe“.
Já bych mu porušení klidně odpustila, kdyby se k tomu dokázal přiznat a omluvit se.
„Zatloukání“ neberu > stejně jako Zjentek a Elkon si myslím, že rovný chlap by měl jednat jinak.

Poznámky:
(1)
Ohodnotila jsem odpověď Led, protože s ní ve většině souhlasím. Jen si myslím, že podcenila „hrdinu situace“,
jímž podle mne nebyl fotograf (Blesk), ale ten, kdo schůzku svolal a zatelefonoval do Blesku.
(2)
Souhlasím s Annas, že jde o mediálně nafouknutou bublinu.
Prohřešek by se ale dal prominout v případě, že by se k němu Prymula postavil „rovně“.

annas

led,

mně připadne, jako by někdo Prymulu přilákal a oznámil to bulvárnímu Blesku.

Reportér číhal do 23.30 hod, co se bude dít. Takže média opět dokázala, že mají velkou moc, když jdou za senzací.

Jen není nějak zřejmé, zda šlo či nešlo o restauraci. Roušky nebyly na ulici ještě povinné, v autě si ji nasadil. Je pravda, že má jíst příkladem, ale když se chce …

Nejde mně o Prymulu, ale o to, že obraz člověka vytvářejí média, nikoliv práce. lal.
Kdyby tam býval nešel … možná opravdu zrada …

nyjono

HA HA HA HA, ..... PO VYŠETŘENÍ VYJDE PRAVDA NAJEVO HA HA HA HA
Vyčetřování, pokud nějaké bude, se potáhne měsíce a v tu dbu už nebude nikoho zajímat.

Tady jde teď primárně o to, zůstat u korýtka co nejdýl.

No ne?

led

nyjono, otvorte oči a všímajte si aj súvislosti. Myslím, že žrať pomyje z koryta by vám asi nechutilo, radšej by ste „vepřo,knedlo,zelo hezky z talíře a zapíjet pivem“.