tvaruzekcz

Dává v dnešní době elektrokoloběžek vůbec nějaký smysl si kupovat auto do města?

Elektrokoloběžkou po městě se všude dostanu rychleji než autem, mám více možností kudy vést trasu, nemůžu jako s autem zůstat trčet v koloně, nemusím řešit uzavírky, nemusím řešit kde zaparkovat, pořizovací náklady proti autu minimální, náklady za „palivo“ a servis nula nula nic. Prosím o minutu ticha za ty uspěchané a nervózní pány ve svých SUV vozech :)

Nejlepší odpověď
Schluker

No, na kolobezku se mi nejak nevejdou deti a manzelka :) brnda muze mit vyhody, ale do auta preci jen neprsi a daji se jim prevazet i ruzne uzitecne veci, jako treba nakup nebo soudek piva ;)

Další odpovědi
Daidal

Jasně, naber ženu, děti ( i batole), poberte nákup nebo něco těžšího převezte, obzvlášť větší množství. Zkus to. ;)
Zkus převézt i starší lidi, rodiče, prarodiče. Naber kámoše. ;)
S artrózou nebo nějakým onemocněním se ti na tom taky může dobře stát.
I motorky zpravidla jezdí rychleji než auta, přestože jezdí po silnici. Ale moc lidí tam neuvezeš, moc věcí nepřevezeš a moc komfortní to taky nemusí být.
I o té rychlosti elektrokoloběžky bych pochyboval (ve srovnání s tím autem).

Kupovat auto do města… a to nikdy nepotřebuješ jezdit nějakm dál, do jiných měst, někdo (jakože dost lidí) má i práci v jiném městě. Taxík drahý, autobusy na nic, vlaky nic moc, nejezdí všude, načas, nejezdí pořád a není to tvoje, s čím bys mohl nakládat (jezdit) dle libosti. Bych chtěl vidět, jak by někdo jel na koloběžce 70 km za rodinou a převážel při tom ostatní lidi a věci…

ten který je

Co takhle zavést koněspřežku?Poblém jsou ovšem koně,kteří prdí a znečišťují planetu stejně jako člověk.Poradci Gréty zajisté něco vymyslí.;-)

Rokio

Auto má na rozdíl od koloběžky úložný prostor, vejde se do něj více lidí a vlastnění dražšího autombilu ti dává jistou prestiž, což se u koloběžky, byť elektrické říct nedá.

elkon

To je otázka vkusu. Já si vše zařídím včas a s rozmyslem, tak se nepotřebuji „plašit“ a bláznit koloběžkou a ohrožovat chodce i řidiče. Nejvyšší čas, aby už to někdo usměrnil. Bezohlednost koloběžkářů narůstá.

aliendrone

No, k tomu co již napsali jiní jen dodám – povíme si, až po ROČNÍM provozu koloběžky s ní budeš chtít vyjet od Arbesa nahoru na Strahov. A to NEMUSÍŠ mít žádný náklad. ;) :D :D

Ametyst

V dnešní době, kdy se smráká nad automobilovým průmyslem, a zelená sekta zakazuje vjezd automobilům do měst, asi nemá smysl kupovat auto. S elektrokolo­běžkami bych to nespojovala- každý naštěstí nebydlí ve městě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.