zjentek

Dává smysl stydět se před společností, za kterou se stydíme?

Například pokud se stydíme za svou společnost, tak kde se za ni účinně stydět. Aby se nám za náš stud nelítostně nevysmála, bez soucitu, šikanosně přímo do očí.

Odpovědi
elkon

Opět bláboly. Když nevíš co psát, tak nepiš nic, není povinnost sem psát, jen aby se něco psalo.

da ny

Mně moc ne…
Asi úplně nevím, co máš na srdci 😉
To jako za sebe? Svou osobu (společnost)?
Nestydím se za nic a za nikoho.
Proč?
Tam, kde nechci být, nejsem, nechodím (tam nebo s nim, k nimi).
Žádný důvod ke studu.
Nač si přidělávat zbytečné trable.
To, co mohu/umím ovlivnit, tam a za to, se nemám proč stydět.