GirlVampire

Poradíte dárek příteli na Vánoce?

Dobrý den,
potřebovala bych radu. Nevím, co dát příteli (19) na Vánoce. Nejraději bych mu dala nějaký DIY dárek. Když jsem mu na narozeniny dala pár obálek „Otevři mě, když…“ (a samozřejmě ještě nějakou kupovanou věc), tak z toho byl šťastný a dojatý, tak bych to nejraději zopakovala. Nějaké nápady, popřípadě odkazy na stránky, kde by se něco takového dalo najít?

Původní neotázka
Dárek na Vánoce příteli

Nejlepší odpověď
Kepler

Tahle sorta dárků patří opravdu mezi ty nejmilejší, není třeba utrácet velké peníze. Pokud máš aspoň trochu šikovné ruce a fantazii, žádné hranice neexistují. Zkus se inspirovat na: https://www.ti­pli.cz/clanek/diy-vanocni-darky

Další odpovědi
ivzez

Cokoliv z oblasti jeho zájmů a Váš čas.

aliendrone

Mrkni třeba sem: http://www.in­spirativni.cz/kre­ativni-napady/darky-ktere-nikde-nekoupite

xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxxxxxxxx

Marley>>>
Je to sice už „nějaký pátek“, ale pokud si pamatuji, tak v 19 rozhodně není třeba vakuová pumpa, NAOPAK, spíš něco na zlidnění – pokud není přítelkyně NEUSTÁLE po ruce. :)

Z tohoto hlediska tedy spíš doporučím Diazepam. :D :D :D

anonym

Osobně bych doporučil vakuovou pumpu! Krasný dárek příteli na Vánoce

Zdroj: https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vakuove-pumpy/vakuove-pumpy-pro-muze

terkaprihodo

Jako já jsem v tomto například fanynka různých zážitkových dárků. Ty je ale určitě dobré vybírat podle toho, co konkrétního člověka baví a jaké má zájmy. Jen tak pro inspiraci mám ale pro partnera a zároveň i pro sebe vybraný jeden super na Valentýna. Rozhodla jsem se nás objednat na erotické masáže do https://mataha­risalon.cz/cs myslím si, že to bude na Valentýna super dárek pro oba.

Vercule

Můj chlap miluje kvalitní rumy. Máme jich doma plný bar :D Takže jsem mu udělala balíček, kde byl opravdu kvalitní rum a k tomu jsem mu koupila kvalitní rumové skleničky. Ty jsem teda koupila na bakly. Výběr barového skla mají super.

KaraskovaAl

To je skvělý nápad :) Jaké ty skleničky jsi vybrala? :)

Derrynka

Jojo, tam mají moc hezké skleničky :) Na ten rum, koňak nebo i na sekt. Jmenuju tyto, protože tyto doma máme :D

TominkaFuky

Tento shop znám a přiznám se, že tam nakupuju moc ráda. Už jsem tam vyšešila LED dekorace a teď tam budu postupně vybírat i vánoční dárečky :) Ty už máš nakoupeno?

Mc Merkurion

Marley: … k čemu? dyť má přítelkyni …

Mc Merkurion

… dárky z kategorie „udělej si sám“ udělaj většinou největší radost, jelikož je vidět, že si s nima dotyčný dal práci, ale nevim, jestli na DIY dárky se to vztahuje >>> mně by sním radost neudělali, cizí věci nemám rád, tudíž ti neporadím …