kurec

Je kondom dobrý vánoční dárek?

Nejlepší odpověď
podger

Tak kondom to je základ, ale nezapoměň přidat nějaké sladkosti a mobil. Jinak se ti na to děti vyprdnou

Další odpovědi
Viktorie II.

Ano, je to dobrý dáreček, ale nejlepší by bylo, kdyby byl aspoň z poloviny naplněn.

BlueDan

Jako srandovní dárek proč ne? Koupil bych ale ještě něco a toto nechal jen na pobavení, já kdybych ho dostal, tak se dost zasměju

zjentek

Tak když ji to naostro nebaví, tak co ti zbejvá?

Kazatel

Jak pro koho, také záleží na preferencích, vroubkování, barvě, či oblíbené příchuti. Jestli tím chceš naznačit pozvání k zásunu, super nápad.

Důležité je též zvolit správnou velikost, či třeba reflektovat alergii na latex, prostě je to věda.

Snadno se ale může stát, při nevhodné konstalaci, že to bude stejně bylbé, jako dát dívce menstruační vložky či papírové kapesníky…

elkon

Je to nevkusné.

mosoj

Pro čuramedána ano.

paul1

Pro puberťáka (čku) určitě ano, oni se někteří stydí si ho jít koupit. A je to věk, kdy ho už můžou potřebovat.
Vzpoměl jsem si na jeden vtip:
„Slečno máte ráda bez?“ „Mám, ale musel by jste si dávat pozor“