Rafaelo111

Nemáte další tipy na dobrou komedii kromě těch, které již zde byly uvedeny?

Prošel jsem zdejší tipy na dobré komedie. Máte nějaké další tipy na skvělé komedie? Moc dík. Nejlepší tip byl zatím na Vybíjenou a Nesvatbovy 🙂

Odpovědi
arachis

Co jsme komu udělali. Oddychová komedie,moc jsem se bavila.

UltraFan

Zkus Miss Březen. Je to píčovina, ale ty jí mám nejraději :D

Kelt

Pozor s výběrem adjektiv. Komedie, pro tebe dobrá, nebo skvělá, může být pro jiného nudná nebo nezajímavá. Můžeš si vybrat například francouzskou sérii s Louis de Funesem – Četník a …, nebo české – Marečku, podejte mi pero, Jáchyme, hoď ho do stroje, Kdo chce zabít Jessie a pod. Jsou to sice starší filmy, ale nikde neplatí, že by humor ztrácel časem.

BANAN93

Teď mě napadla tahle starší – jinak mě baví všechny série červeného trpaslíka, ale každému se líbí něco jiného :D
http://www.csfd­.cz/film/16552-spinavej-joe/prehled/

luky.1986

Sto let stary starik, ktery vylezl z okna a zmizel, ctyri lvi..

Larissa

Mysli jako on – úžásné moviečko:)

Šidlo

Interview – ak máte radi brutálny politický humor

ulička hanby – ak máte radi blbiny a oddychovky

Shef

já mohu doporučit zhlédnout komedie s Whoopi Goldbergovou,ty mě vždy dokazali rozesmát Sestra v Akci nebo Jumping Jack Flash :)