briliant

Dálniční známka – čím popsat…

Jakou používáte tužku pro napsání RZ (SPZ) na dálniční známku?
Doplňuji:
A jak zamezit aby napsané nevybledlo?

Nejlepší odpověď
Drap

Stačí propiska

Další odpovědi
brillant

Číslo na obou dílech nesmí být napsáno obyčejnou tužkou anebo takovým typem barvy, kterou je možné smazat, vygumovat apod. (např. lihové fixy). Předepsáno je přímo propisovací pero (propiska).

Zdroj: http://www.dal­nice.com/dopra­va/poplatky/znam­ky_info.htm

mosoj

Přece by jsi to nechtěl popisovat obyčejnou tužkou s tuhou !! Tak blbý policajti nejsou.
Doplňuji:
Ta lihová fixa by také neprošla, jak píše brillant !! Tu smyji snáze, než vygumuji tu obyč. tužku.

anonym

Jednou jsem použila černý fix, ale jinak mi bohatě stačila propiska. Lepší je samozřejmě silnější než tenká, protože potom je písmo zřetelnější.

beer

Černá lihová fixa.

cukrar

píši to jedině propisovačkou.
nic jiného v autě nevozím.