chachar1922

Píše se na slovinskou a rakouskou dálniční známku spz vozidla?

Předem děkuji, nemohu to nikde najít a na známce není žádná volná kolonka.

Jednalo se o papírovou.
Děkuji :)

Odpovědi
abcd1234

Nevím jak na slovinskou, ale na rakouskou ne, tu koupis a nalepis na sklo.

anonym

Ahoj chachar1922, záleží pokud je to papírová nebo elektronická verze, na elektronickou určitě v obou státech, na slovinskou týdenní a měsíční ne, ale u rakouských to nechci tvrdit jistě. Pokud ale není kolonka, tak asi těžko.